Bestsellery w Gabi centrum BHP - czerwiec 2019

Bestsellery w Gabi centrum BHP - czerwiec 2019

Zakup odzieży ochronnej i niezbędnych akcesoriów BHP jest współcześnie dość trudnym wyborem, głównie ze względu na różnorodność jaką oferują producenci. W sklepie BHP Gabi posiadamy wiele wysokiej jakości środków ochrony osobistej obowiązkowych podczas pracy w różnorodnych środowiskach i choć często jesteśmy pytani o pomoc w wyborze lepszych, podjęcie takiej decyzji często opiera się na cenie czy tym, co polecają inni. To dlatego też stworzyliśmy na naszej stronie głównej zakładkę z Bestsellerami miesiąca, dzięki której każdy ma szansę sprawdzić które akcesoria zyskują wśród naszych klientów największe zainteresowanie. Oto top 5 bestsellerów w Gabi centrum BHP na czerwiec 2019.

PÓŁMASKA ANTYSMOGOWA NEOPRENOWA Z WĘGLEM AKTYWNYM NEO N CITY MASK

Stosowanie masek antysmogowych na co dzień jest kojarzone przede wszystkim z zimą, gdy stężenie ciężkich pyłów w powietrzu przekracza wszelkie dopuszczalne normy i granice. W praktyce jednak bezpiecznie jest korzystać z tego typu masek także latem, zabezpieczając swoje drogi oddechowe przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów np. ze spalin samochodowych. Gadżet taki przyda się szczególnie podczas biegania, jazdy na rowerze czy wysiłku na „świeżym” powietrzu. Proponowana przez nas półmaska antysmogowa w cenie 130 zł brutto, dzięki nowatorskiej konstrukcji i wyposażeniu w dwa zawory wydechowe zapewnia komfortowe chłodzenie powietrza pod maską, a jednocześnie chroni przed wdychaniem pyłów PM 10 oraz PM 2,5.

MASKA PRZECIWGAZOWA LAKIERNICZA PÓŁMASKA 3M 6200

Kolejnym produktem cieszącym się wysokim zainteresowaniem wśród naszych klientów w czerwcu 2019 jest maska przeciwgazowa lakiernicza w cenie 72,57 zł brutto. Maska ta, podobnie jak opisana wyżej maska antysmogowa ma przede wszystkim zabezpieczać skutecznie drogi oddechowe, choć w tym wypadku źródłem zagrożenia będą nie spaliny samochodowe, a gazy unoszące się w powietrzu podczas prac lakierniczych. Półmaski serii 6000 używane są z podwójnymi, bardzo lekkimi elementami oczyszczającymi, umieszczonymi po jednym z każdej strony twarzy, a same filtry mocowane są tu za pomocą bardzo prostych w użyciu łączników bagnetowych, dzięki czemu maska jest bardzo ekonomicznym i elastycznym rozwiązaniem. Do prezentowanej półmaski może być dołączony aparat wężowy sprężonego powietrza.

maska antysmogowa w kolory wzór

Nauszniki ochronne przeciwhałasowe Peltor X4A 3M

 

Dobre nauszniki to nieodłączny element ochrony słuchu w przemyśle, dlatego producenci tacy jak 3M starają się nieustannie udoskonalać proponowane przez siebie produkty. Najnowsze nauszniki ochronne przeciwhałasowe Peltor X4A w cenie 131,30 zł brutto zapewniają wysokie właściwości tłumiące (SNR 33dB), jednocześnie zachowując wyjątkowo smukłą obudowę, lekką konstrukcję i ergonomiczny kształt wygodny podczas noszenia nawet przez kilka godzin dziennie. Dzięki zastosowanym fluorescencyjnym kolorom obudowy nauszniki zapewniają doskonałą widoczność podczas prac na świeżym powietrzu. Nauszniki proponowane przez firmę 3M są kompatybilne z innymi środkami ochrony dostępnymi w ofercie marki, w tym także z kaskami, z którymi często stosowane są nieodłącznie na placach budowy, w magazynach czy przemyśle ciężkim.

Nauszniki ochronne przeciwhałasowe

NOWOCZESNA KURTKA OSTRZEGAWCZA 7w1 WODOODPORNA ODDYCHAJĄCA S427 PORTWEST

 

Odblaskowa odzież ostrzegawcza jest niezbędnym elementem wyposażenia pracowników, którzy ze względu na swoje otoczenie w pracy muszą pozostawać przez cały czas doskonale widoczni z każdej odległości. Proponowana przez markę Portwest nowoczesna kurtka ostrzegawcza 7w1 to wielofunkcyjny produkt, który sprawdzi się zarówno na placu budowy jak i przy obsłudze i remontach ruchliwych dróg. W cenie 332,10 zł brutto producent oferuje wodoodporną, oddychającą, dającą dużą swobodę ruchu kurtkę, która zapewni odpowiedni komfort pracy zarówno latem, jak i zimą. Do kurtki dołączono między innymi wypinany, dwustronny ocieplacz, odpinane rękawy, a także wodoszczelne zamki błyskawiczne i formowalny kaptur z daszkiem i ochroną przeciwwiatrową. Dla pracodawców poszukujących jednego, uniwersalnego rozwiązania ochronnego dla swoich pracowników, kurtka ta jest z pewnością jednym z lepszych wyborów. maska przeciwgazowa do ochrony dróg oddechowych

OKULARY OCHRONNE Uvex i-vo 9160.275 i Uvex i-vo 9160.076

Marka Uvex doskonale zna się na produkcji okularów ochronnych, czego najlepszym dowodem jest duża różnorodność ich produktów dostępna w ofercie Gabi centrum BHP. W tym miesiącu szczególnym zainteresowaniem cieszy się model i-vo 9160.275, który w cenie 40,59 zł brutto zapewnia pełną ochronę oczu podczas prac niebezpiecznych. I-vo to najwyższej jakości model okularów z wymienną szybką, pełną regulacją kąta pochylenia szybki oraz długości zauszników. Szybki zostały wykonane z utwardzonego poliwęglanu w I klasie optycznej, dzięki czemu okulary gwarantują odporność na zarysowanie i działanie środków chemicznych, a także przed zaparowaniem, odpryskami ciał stałych i promieniowaniem nadfioletowym.

okulary bhp od marki uvexW ofercie Uvex nie zabrakło także okularów przeciwsłonecznych przystosowanych do użytkowania w warunkach roboczych. Model i-vo 9160.076 to okulary robocze z przyciemnianymi szkłami, spełniające wszystkie wymagania ochronne dla okularów BHP, a jednocześnie gwarantujące dobrą ochronę przed oślepieniem promieniami słonecznymi podczas pracy w terenie. Cena: 35,67 zł brutto.


BHP-Gabi

Zobacz podobne wpisy na blogu

Ostatnio oglądane