7 topowych marek produktów BHP

7 topowych marek produktów BHP

W naszym sklepie oferujemy produkty spełniające wszystkie kryteria wymagane dla odzieży, obuwia i innych akcesoriów określanych mianem ochronnych czy roboczych. Ponieważ współpracujemy z wieloma markami z najwyższej półki, postanowiliśmy przedstawić je naszym klientom, by ci dowiedzieli się o nich czegoś więcej.

3M – ochrona dróg oddechowych, uszu, głowy i ciała

Marka 3M powstała w Stanach Zjednoczonych jeszcze przed I Wojną Światową, a w okresie dwudziestolecia międzywojennego zasłynęła z wytworzenia produktów na skalę globalną. Obecnie w swojej ofercie może zaproponować aż 55 tysięcy produktów wykorzystywanych w różnych dziedzinach. Jedną z nich są cenione i znane produkty tworzone na potrzeby bezpieczeństwa i higieny pracy. W Gabi znajdziecie przede wszystkim różnego rodzaju maski i półmaski wraz z akcesoriami sprawdzające się w różnych warunkach, kaski, nauszniki czy odzież ochronną niezbędną w trakcie spawania.
okulary ochronne marki uvex

Uvex – to nie tylko sprzęt narciarski

Miłośnicy sportów zimowych kojarzę markę Uvex jako producenta kasków i gogli do jazdy na nartach i snowboardzie. Jednak jak się okazuje, Uvex stawia na ochronę nie tylko na stoku, ale także przy taśmie montażowej. Produkty BHP są produkowane w ramach linii Uvex Safety obejmują wszelkie środki ochrony indywidualnej – od obuwia ochronnego po hełmy – przekonuje producent na swojej polskiej stronie. Grupa Uvex z siedzibą w Niemczech to jednocześnie 47 oddziałów w 22 krajach i ponad 2 tysiące zatrudnionych pracowników. W naszym sklepie znajdziemy niemal 300 produktów marki Uvex, zaczynając od czapek, przez google i okulary ochronne, kaski, nauszniki, aż po buty.

Snickers – odzież robocza na miarę potrzeb

Jeśli poszukujemy odzieży ochronnej, która sprawdzi się we wszelkich warunkach, zarówno gdy jest zimno, jak i wilgotno, to warto postawić na markę Snickers. Jej historia sięga 1975 roku - wówczas to sfrustrowany szwedzki elektryk, niezadowolony ze stanu swojej odzieży roboczej, postanowił zaprojektować własną. Obecnie produkty marki Snickers cieszą się popularnością w 25 krajach. W Gabi Snickers to ponad 200 produktów: od ogrodniczek i spodni nas szelkach sprawdzających się w pracy malarza czy elektryka, przez bluzy, kurtki zimowe i chroniące przed wiatrem, w tym te odblaskowe, aż po torby i pasy narzędziowe. Nie brakuje też odzieży do pracy latem – krótkich spodni i T-shirtów czy garderoby roboczej przeznaczonej dla Pań.

Beta – od narzędzi po odzież roboczą

Marka Beta powstała ponad 80 lat temu we Włoszech, ale zaczynała od produkcji narzędzi, by w latach 70. zaistnieć w świecie Formuły 1. Dopiero w XXI wieku rozwinęła produkcję w kierunku obuwia ochronnego i odzieży roboczej. Obecnie eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów na świecie, do Polski zawitała w 2000 roku, tworząc swój oddział. W Gabi oferta Beta obejmuje przede wszystkim buty – z nabuku, skóry, wodoodporne czy bezpieczne, jak i kurtki, spodnie tradycyjne oraz ogrodniczki, kamizelki czy bluzy.

Ansell – wąska specjalizacja przepisem na sukces wśród producentów BHP

Jak zaistnieć w branży BHP? Stworzyć unikatowy produkt, który stanie się rozpoznawalny i ceniony wśród użytkowników. Taki krok podjęła marka Ansell, która od początku specjalizowała się w wytwarzaniu rękawic ochronnych, od 1905 roku stopniowo rozszerzać gałęzie produkcji. Obecnie w Gabi oferuje dwa rodzaje rękawic, oba termoodporne chroniące przed oparzeniami do temperatury 250 stopni.

Protekt – bezpieczeństwo pracy na wysokości

Protekt to kolejne przedsiębiorstwo, które podążyło tropem Ansell, stawiając na specjalistyczne produkty w konkretnym segmencie BHP. W ofercie znajdziemy przede wszystkim wszelkiego rodzaju zabezpieczenia potrzebne przy pracy na wysokościach – rusztowaniach: amortyzatory, szelki (także w kompletach z kamizelką), liny robocze i ławki do pracy na wysokościach. Co ciekawe, to pierwszy i jedyny typowo polski produkt i producent w tym zestawieniu, który funkcjonuje od prawie 30 lat, zaopatrując w niezbędny sprzęt najbardziej znane firmy budowlane w kraju.
karabinek marki Protekt

Dickies – amerykański potentat w dziedzinie odzieży roboczej

Nietrudno się dziwić, że wśród potentatów w dziedzinie produktów z zakresu BHP znajdujemy kolejną amerykańską markę mogącą poszczycić się 100-letnią tradycją. Dzięki Dickies zaopatrzymy się w odzież roboczą każdego rodzaju – czy to odpowiednią w przypadku kontaktu z ogniem i bardzo wysoką temperaturę, czy odporną na zimno. Znajdziemy zarówno bluzy, softshelle, kurtki na zimę i kombinezony, jak i koszulki polo czy szorty na lato. Uniwersalność sprawia, że na jednych zakupach można nabyć odzież niezbędną przez cały rok.


BHP-Gabi

Zobacz podobne wpisy na blogu

Ostatnio oglądane