Beta Gertu - narzędzia wysokiej jakości

Beta Gertu - narzędzia wysokiej jakości

Sprawny i gotowy do pracy warsztat wymaga najlepszej jakości wyposażenia. Klucze, nasadki, szczypce, wkrętarki, a nawet całe skrzynie narzędziowe dostępne są oczywiście w każdym markecie budowlanym, jednak ich jakość można często poddać wątpliwości. Doposażając własny warsztat przydomowy, poszukując konkretnych narzędzi czy też wreszcie poszukując profesjonalnego sprzętu naprawczego, warto zaufać sprawdzonym markom. Taką też jest Beta Gertu, uznana wśród zawodowców i doceniania przez amatorów majsterkowania. Co znajdziemy w jej ofercie?

Narzędzia budowlane Beta Gertu

Drobne prace remontowe w mieszkaniu, a może urządzanie własnego domu od podstaw? Zakres narzędzi, jakie mogą przydać się w warsztacie przygotowanym do prac budowlanych jest naprawdę rozległy. Od prostych brzeszczotów, imadeł, młotków i mieszadeł do farb, przez kielnie, łomy i nożyki, aż po profesjonalne nożyce do cięcia blachy, pace tynkarskie, piły kątowe, przebijaki i przyrządy do cięcia płytek i glazury – Beta Gertu dostarcza na rynek jedynie najwyższej jakości sprawdzone narzędzia budowlane.

Przyglądając się dokładniej ofercie marki znajdziemy tu na przykład profesjonalny przyrząd do cięcia glazury i terakoty, niezbędny podczas remontów łazienek, kuchni czy przedpokojów, w których mają zostać położone płytki. Wytrzymała podstawa z prowadnicami i kątownikiem pozwala na precyzyjne docięcie każdego rozmiaru płytki czy paneli podłogowych, a niezwykle wydajne ostrze gwarantuje solidną pracę bez ryzyka stępienia po kilku cięciach.

Dość nietypowym, ale zdecydowanie przydatnym narzędziem w warsztacie budowlanym jest też specjalny uchwyt do szyb, pozwalający na swobodne podnoszenie i montowanie szyb okiennych, luster czy innego rodzaju przeszklenia bez ryzyka zabrudzenia lub uszkodzenia ich powierzchni. Z udźwigiem do 50 kilogramów na jednym uchwycie, praca na budowie staje się znacznie łatwiejsza.

Narzędzia pomiarowe Beta Gertu

Żadna praca domowa czy warsztatowa nie może obyć się bez precyzyjnych narzędzi pomiarowych takich jak miarki, poziomice czy profesjonalne suwmiarki. W ofercie Beta Gertu znalazły się oczywiście wszystkie potrzebne do mierzenia narzędzia, oferujące wygodę pracy i dokładność pomiarów zarówno domowym majsterkowiczom, jak i profesjonalnym budowlańcom.

Profesjonalna, 30-metrowa stalowa taśma miernicza to zdecydowanie bardziej zaawansowana, profesjonalna wersja tradycyjnej miarki majsterkowicza. Wytrzymała nawet w najtrudniejszych warunkach budowlanych miarka z poręcznym uchwytem i zabezpieczeniami ułatwia pracę na większych przestrzeniach, dając szybką manualną alternatywę dla popularnych miarek laserowych.

Niezbędnym narzędziem każdego warsztatu jest też profesjonalna suwmiarka, która może być dziś zarówno modelem standardowym, jak i elektronicznym. Gwarantująca dokładne pomiary w zakresie 0-75 mm / 0-3”, 0-100 mm / 0-4” 0-150 mm / 0-6”, 0-200 mm / 0-8” 0-300 mm / 0-12” z dokładnością: ±0.02 mm / 0.001” (<100 mm) ±0.03 mm / 0.001” (>100-200 mm) ±0.04 mm / 0.0015” (>200-300 mm) miarka wyświetla wyniki pomiaru na wbudowanym, dużym wyświetlaczu LCD.
klucz nastawny od marki Beta Gertu

Narzędzia warsztatowe Beta Gertu

Na koniec przyjrzyjmy się przydatnym narzędziom warsztatowym takim jak klucze do rur, klucze płaskie, nasadki, obcinaki, obcęgi i wszystkim, co istotne do pracy ze śrubkami, rurkami, czy kablami. Podstawowe wyposażenie skrzynki narzędziowej może różnić się zależnie od potrzeb danej sytuacji, jednak pewnych elementów nie powinno zabraknąć w niej nigdy. Najlepszym przykładem są tu właśnie różnego rodzaju klucze, w tym podstawowy klucz nastawny oferujący możliwość pracy z nakładkami i śrubkami o szerokim zakresie rozmiarów. Równie istotne są też tradycyjne klucze oczkowe wykonane z wysokogatunkowej stali, dostępne w całym szeregu rozmiarów. Do pracy w bardzo ciasnych miejscach niezastąpione mogą okazać się nasadki sześciokątne, dzięki którym nie będzie konieczności operowania niewygodną rączką klucza w miejscach, gdzie zwyczajnie nie ma na to miejsca.

Praca w warsztacie to też niejednokrotnie konieczność radzenia sobie z różnego rodzaju okablowaniem, wymagającego stosowania odpowiednich szczypiec do ściągania izolacji i zaciskania końcówek, uniwersalnych szczypiec zaciskowych, różnego rodzaju wkrętaków czy wreszcie profesjonalnych kluczy nasadowych. W ofercie marki Beta Gertu znajdziemy zarówno pojedyncze sztuki wspomnianych narzędzi, jak i w pełni wyposażone zestawy narzędziowe. Jeśli pracować, to tylko z najlepszymi narzędziami – Beta Gertu z łatwością spełnia potrzeby każdego majsterkowicza.


BHP-Gabi

Zobacz podobne wpisy na blogu

Ostatnio oglądane