Delta Plus - najwyższa jakość bezpieczeństwa

Delta Plus - najwyższa jakość bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo pracy to jedna z podstawowych kwestii, o których musi upewnić się każdy pracodawca. Zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami pracownicy powinni być wyposażani w odpowiednie akcesoria i odzież ochronną, które będą w stanie zapewnić im właściwy dla danej pracy poziom bezpieczeństwa nie tylko pod kątem zdrowia, ale także czystości. Producenci odzieży BHP od lat pracują nad tym, by dostarczyć na rynek najlepsze produkty – wśród nich dzisiejszy bohater, marka Delta Plus, dzięki któremu bezpieczeństwo pracy osiąga dziś najwyższy możliwy poziom. Co można znaleźć w ich ofercie?

Bezpieczeństwo pracy na wysokościach

Praca ponad ziemią lub w jakiejkolwiek formie zawieszenia wymaga najlepszego poziomu zabezpieczeń dla pracowników. Ochraniacze, kaski czy odzież robocza są tu oczywiście niezbędne, jednak znacznie ważniejszą rolę odgrywają wszelkiego rodzaju liny, amortyzatory, uprzęże i szelki bezpieczeństwa, dzięki którym pracownicy mogą pozostać zabezpieczeni przez cały czas wykonywania swojej pracy. Marka Delta Plus posiada w swojej ofercie wysokiej jakości akcesoria niezbędne w pracach wysokościowych, cechujące się przede wszystkim wytrzymałością, trwałością, komfortem noszenia i zgodnością ze wszystkimi wymaganymi w tej dziedzinie normami.

Wśród najpopularniejszych akcesoriów w ofercie z pewnością należy wymienić szelki bezpieczeństwa z pasem i dwoma punktami zaczepienia, które przydadzą się zarówno podczas pracy na dachu, jak i podczas prac wspinaczkowych. Komfortowe ułożenie szelek zapewnia tu pełną swobodę ruchów przy jednoczesnej pełnej asekuracji ciała pracownika. Równie istotne z punktu widzenia pracowników wysokościowych są oczywiście liny i amortyzatory asekurujące, dzięki którym mogą przez cały czas pozostać przypięci i zabezpieczeni do stabilnego punktu wyjściowego.


spodnie ogrodniczki

Wytrzymała odzież robocza Delta Plus

Delta Plus to marka prawdziwie wszechstronna, dlatego też nie dziwi obecność w jej ofercie całej kolekcji odzieży roboczej przystosowanej do naprawdę różnorodnych gałęzi przemysłu. Przeglądając asortyment marki nie trudno odnaleźć tu zarówno spodnie, bluzy i kurtki, jak i bieliznę termiczną czy obuwie robocze. Opcji jest tu wiele, a każda dopasowana do bardzo specyficznych wymagań konkretnych branż. Na jakie elementy odzieży roboczej można tu liczyć?

Na początek zwrócimy uwagę na praktyczne ogrodniczki do prac w niskich temperaturach, które z pewnością przydadzą się tam, gdzie pracownicy narażeni są na działanie niebezpiecznie niskich lub trudnych do zniesienia temperatur – w chłodniach, otwartych magazynach, laboratoriach, branży spożywczej czy fabrykach produktów wymagających bardzo niskich temperatur powietrza. Równie przydatna okaże się im ocieplana bluza polarowa, którą z powodzeniem ubiorą także pracownicy magazynowi czy ci, którzy spędzają dużą część swojego czasu pracy na świeżym powietrzu nawet w najzimniejszych miesiącach roku.

Wiele branż docenia dziś zalety kurtek typu softshell, które pozwalają ochronić pracowników przed deszczem i wiatrem podczas prac na zewnątrz. W ofercie Delta Plus nie mogło ich zabraknąć! Wytrzymałe kurtki softshell i hardshell sprawdzą się u magazynierów, kierowców, monterów sieci, czy pracowników branży budowlanej.
bluza polarowa w kolorze szarym

Akcesoria ochronne dla każdej branży

Trudno wyobrazić sobie odzież BHP bez odpowiednich akcesoriów chroniących poszczególne części ciała przed uszkodzeniami w trakcie pracy. Kategoria ta jest również ogromną częścią oferty marki Delta Plus – znajdziemy tu właściwie wszystko, od okularów ochronnych, przez cały asortyment rękawic roboczych, różne warianty obuwia roboczego i zatyczek do uszu, aż po w pełni wyposażone hełmy i kaski ochronne czy fartuchy zabezpieczające odzież w pracach brudzących.

Jedną z silnie reprezentowanych części garderoby roboczej w ofercie Delta Plus są rękawice ochronne. Znajdziemy tu zarówno wytrzymałe rękawice ze skóry licowej, wygodne rękawice bez palców, długie rękawice spawalnicze chroniące przed gorącem, jak i specjalistyczne, wodoodporne rękawice kriogeniczne do pracy w temperaturach ujemnych. Każde z nich poddawane są podczas produkcji całemu szeregowi badań i testów, dzięki czemu trafiają na rynek zgodnie z założeniami wszystkich norm i regulacji obowiązujących w danej branży i odpowiednich dla danego rodzaju zagrożeń. Równie ważną kategorią akcesoriów są tu okulary ochronne, pojawiające się zarówno w formie całkowicie zabudowanych gogli ochronnych z poliwęglanu, jak i nowoczesnych okularów z możliwością bezprzewodowej komunikacji z użytkownikami innych tego rodzaju okularów.
Odzież Delta Plus, bez względu na to z jakiej kategorii pochodzi jest zawsze odzieżą najwyższej jakości, dla której bezpieczeństwo pracowników stanowi najwyższy priorytet. Każda branża przemysłu zasługuje dziś na to, by jej pracownicy mieli poczucie pełnego bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych przez siebie zadań, a jednocześnie pracowali przy pełnym komforcie i swobodzie ruchów. Akcesoria i odzież bezpieczna Delta Plus są w stanie zapewnić je bez najmniejszych problemów.


BHP-Gabi

Zobacz podobne wpisy na blogu

Ostatnio oglądane