Filtry

Hv50 Taśma ostrzegawcza 100 M Portwest

Portwest

14 dni

450,49 zł

(366,25 zł netto)

Taśma biało-czerwona TBC-100 Consorte

Consorte

10 dni

7,69 zł

(6,25 zł netto)

Taśma biało-czerwona TBC-200 Consorte

Consorte

Chwilowy brak towaru

13,53 zł

(11,00 zł netto)

Taśma biało-czerwona TBC-500 Consorte

Consorte

10 dni

24,60 zł

(20,00 zł netto)

Taśma ostrzegawcza Biało-Czerwona dwustronna Reis Taso500

R.E.I.S.

Chwilowy brak towaru

52,89 zł

(43,00 zł netto)

Taśma Tekstylna ostrzegawcza 100 Mb

Gabi

7 dni

107,01 zł

(87,00 zł netto)

Znak Z-R79-F-130X190

Anro

3 dni

17,22 zł

(14,00 zł netto)


Wysokiej jakości taśmy ostrzegawcze w sklepie BHP-Gabi

Sklep internetowy BHP-Gabi to nie tylko wysokiej jakości odzież robocza, obuwie robocze, czy profesjonalne narzędzia warsztatowe do codziennego użytku. To także doskonałe akcesoria, które można zastosować w wielu sytuacjach. Jednym z przykładów godnych uwagi są taśmy ostrzegawcze od znanych producentów w branży. Wśród produktów tego typu nie mogło zabraknąć wariantów od marek, takich jak Anro, Gabi, JSP, Portwest oraz R.E.I.S.

Taśma ostrzegawcza do zadań specjalnych

Na stronie internetowej sklepu BHP-Gabi zakupić można akcesoria w wielu wariantach. Każda taśma ostrzegawcza, tekstylna, lokalizacyjna oraz wykrywalna występuje w rolkach, o różnych długościach i niezwykle bogatej gamie kolorystycznej. Najpopularniejsze to taśma biało czerwona, czarna oraz niebieska.

Taśma ostrzegawcza, której można zaufać

Nasze taśmy ostrzegawcze, to jedne z tych dodatkowych elementów, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić budowy, ale i przeróżne stanowiska pracy. Ich wykorzystanie pozwala znacząco zwiększyć bezpieczeństwo. Warto bowiem wiedzieć o tym, że w zależności od konkretnego modelu, taka taśma ostrzegawcza biało-czerwona może być wykorzystana np. do wydzielenia konkretnego stanowiska, ale i do oznaczenia, w którym konkretnie miejscu przejeżdżają wózki widłowe. Oprócz tego taśma bezpieczeństwa może posłużyć także, aby możliwe było odpowiednie wyznaczenie linii ciągów komunikacyjnych. Takie akcesoria znajdują bardzo duże zastosowanie w różnych firmach, dlatego bez wątpienia warto rozważyć ich wybór. Nasze taśmy ostrzegawcze, które znajdziesz w tej kategorii, znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest odpowiednie oznaczenie niebezpiecznych miejsc.

Solidna i wytrzymała taśma ostrzegawcza

Interesuje Cię klasyczna, a zarazem najbardziej popularna taśma żółto-czarna? A może taśma ostrzegawcza materiałowa, która wykazuje bardzo dużą odporność na zniszczenie? Bez względu na odpowiedź, zachęcamy do poznania naszej oferty. Prezentowane taśmy znacząco zwiększają bezpieczeństwo, są bezproblemowe w umiejscowieniu, a jednocześnie wykazują dużą wytrzymałość. Krótko mówiąc, nie trzeba martwić się o to, że po krótkim czasie użytkowania, konieczna będzie wymiana taśmy na nową. Wręcz przeciwnie! Nasze egzemplarze na pewno posłużą przez długi czas, a ich kolory wciąż będą intensywne. Zachęcamy, aby zwrócić uwagę również na tzw. duże taśmy lokalizacyjne, które są dostępne w trzech kolorach, idealnie sprawdzają się do wyznaczania tras wodociągów, gazociągów, a nawet tras telekomunikacyjnych.

Sprawdź, jakie konkretnie taśmy ostrzegawcze możesz wybrać w naszej ofercie i wybierz takie, które przydadzą się w prowadzonej przez Ciebie firmie. Biorąc pod uwagę, jak wiele różnych opcji proponujemy, znalezienie odpowiedniej taśmy, nie powinno stanowić żadnego problemu. Zapraszamy.

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane