Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Płotek At 202 Protekt

Protekt

14 dni

1 279,20 zł

(1 040,00 zł netto)

Płotek At 203 Protekt

Protekt

14 dni

639,60 zł

(520,00 zł netto)

Płotek Modułowy At 210 Protekt

Protekt

14 dni

130,38 zł

(106,00 zł netto)

Płotek Pojedynczy At 201 Protekt

Protekt

14 dni

319,80 zł

(260,00 zł netto)

Uchwyt na Pachołek Traffic-Cone-Con Reis

R.E.I.S.

Chwilowy brak towaru

7,38 zł

(6,00 zł netto)

Złączka Łańcucha Traffic-Post-Con Reis

R.E.I.S.

Chwilowy brak towaru

12,30 zł

(10,00 zł netto)


Pachołki drogowe i słupki ostrzegawcze - uniwersalne akcesoria drogowe

W tej kategorii prezentujemy Państwu nasze pachołki drogowe oraz słupki ostrzegawcze drogowe. Można w niej znaleźć również inne produkty, takie jak uchwyty na pachołki czy złączki łańcuchów. Wiele naszych przedmiotów, które znajdują się w ten kategorii, ma uniwersalne zastosowanie. Dzięki temu można je wykorzystać do bardzo wielu celów. Już teraz proszę sprawdzić nasz szeroki wybór produktów drogowych. 

Nasze pachołki i słupki zrobiono w taki sposób, aby możliwie w każdych warunkach były jak najbardziej widoczne. To daje większą szansę na to, że nikt ich nie przeoczy. Nasze produkty są bardzo funkcjonalne. Pachołki czy słupki ostrzegawcze często służą do rozdzielenia kierunków ruchu na drodze. Można je wykorzystać do zabezpieczenia świeżo namalowanych linii oraz ochrony powierzchni, które są w danym momencie wyłączone z ruchu. Dodatkowo naszych pachołków można użyć także do wygrodzenia miejsc parkingowych podczas różnego rodzaju wydarzeń. Przydadzą się one także wtedy, gdy chcą Państwo pokazać, że dane miejsce parkingowe jest zajęte. 

Pachołki drogowe - wsparcie przy dobrej organizacji ruchu i nie tylko

Nasze pachołki, słupki oraz inne akcesoria drogowe doskonale sprawdzają się w branży drogowej, motoryzacyjnej, budowlanej oraz przemysłowej. Wiele z nich pełni funkcję znaku ostrzegawczego wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba. Pachołki ostrzegawcze przydają się zwłaszcza na parkingach pod sklepami lub lokalami usługowymi i rozrywkowymi. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo wiele zastosowań dla naszych akcesoriów drogowych. Są one praktycznymi i dobrze wykonanymi przedmiotami, które przydają się w wielu przypadkach, także tych niespodziewanych.

W asortymencie naszego sklepu posiadamy różne rodzaje słupków czy płotków, dzięki czemu można doskonale dopasować jeden lub więcej z nich do swoich preferencji. Czy już zdecydowali się Państwo na nasze doskonałe akcesoria drogowe? Gorąco to Państwu polecamy i życzymy wyłącznie udanych zakupów w naszym sklepie online. 

Zobacz także:

Farby do znakowania

Ostatnio oglądane