Wyposażenie miejsca pracy w wysokiej jakości sprzęt budowlany to gwarancja lepszej wydajności i bezpieczeństwa!

Wymarzone stanowisko pracy to takie, które daje pełne wykorzystanie jego funkcji, sprawną organizację i niezawodność. Każdy, kto zaopatrzy się a w akcesoria budowlane dostępne w naszym sklepie, będzie korzystać z nich niemałą satysfakcją! W tej kategorii zapoznasz się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami wentylacji zakładowej, ofertą na profesjonalne stoły warsztatowe, niezbędne w każdym warsztacie miary poziomu, popularnie zwane łatami oraz kątowniki.

czytaj wiecej...

Filtry


Regularna wymiana zużytego sprzętu to obowiązek pracodawcy

Niestety nieraz zdarza się, że niesprawne wyposażenie firm zagraża bezpieczeństwu pracowników, którzy zmuszeni są z niego korzystać. Zadaniem kontroli BHP w zakładach jest przeciwdziałanie takim sytuacjom — lecz odpowiednie zakupy poczynione na naszej stronie na pewno oddalą ryzyko kar, a co najważniejsze wypadków i innych nieprawidłowości w miejscach pracy. Wyselekcjonowany sprzęt budowlany, który oferujemy naszym klientom, pochodzi wyłącznie od sprawdzonych producentów oraz ściśle wpasowuje się w rygorystyczne normy dopuszczenia do profesjonalnego użytku. Zwróć uwagę na to, że akcesoria budowlane w sklepach stacjonarnych osiągają o wiele wyższe ceny w porównaniu z naszymi! Warto jest zatem przyjrzeć się naszej ofercie dokładnie! 

Stoły robocze, znane również jako koziołki — pozwolą ci na dokładną i bezpieczną obróbkę różnych materiałów, które łatwo możesz do nich przymocować, np. w celu wykonania cięcia. Malowana proszkowo stal profila, teleskopowe nogi i naprawdę solidna konstrukcja o niebagatelnym udźwigu to pozycja obowiązkowa zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i prywatnym miejscu do majsterkowania. Solidne, stalowe kątowniki i poziomice o przyczepach magnetycznych zadbają o to, by każda obróbka odbywała się z dokładnością co do stopnia i co do milimetra!

Zadbaj o wysokiej jakości wyposażenie w akcesoria budowlane, ponieważ od tego zaczyna się powodzenie pracy w każdym warsztacie!

Zobacz także:

Narzędzia pomiarowe | Narzędzia budowlane | Narzędzia warsztatowe

Ostatnio oglądane