Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry


Poziomice

Poziomice to przyrządy pomiarowe, które są znane i cenione już od wielu lat. Mają za zadanie wyznaczanie kątów i ustalanie poziomu tworzonych konstrukcji. Z ich pomocą każde prace remontowe i budowlane są sprawne, a pomiary – dokładne. W sklepie Gabi Centrum BHP szeroka oferta poziomic łączy się z atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu dobierzesz tę idealną dla siebie.

Profesjonalne poziomice do różnorodnych prac

Profesjonalne poziomice mają szerokie zastosowanie. Bez nich trudno byłoby wykonać różne prace remontowo-budowlane. W naszej ofercie Gabi Centrum BHP znajdziesz poziomice budowlane, stworzone z materiałów mocnych i trwałych, takich jak specjalne rurki szklane lub tworzywowe. Możesz wybierać wśród modeli magnetycznych, dekarsko-stolarskich, przestawnych, pił składanych itp. 

Poziomice różnego rodzaju

Poziomica kątowa jest użytkowana w wielu pracach – zapewniając dokładność i precyzję. Poza tym warto docenić poziomice z magnesem, które ułatwiają prace pomiarowe i zwiększają siłę przyciągania. Są wygodne w użytkowaniu, dlatego nawet początkujące osoby sobie z nimi poradzą. Piły, kątowniki i poziomice sprawiają, że prace remontowe i budowlane są sprawne oraz dokładne. Dzięki nim uzyskasz pożądane efekty i unikniesz błędów podczas pracy. 

Narzędzia pomiarowe dostępne w naszym sklepie Gabi Centrum BHP spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! W razie wątpliwości, jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni, masz możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy naszych sprzedawców. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem już teraz! 

Polecamy również: Suwnice

Ostatnio oglądane