Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe


Papier toaletowy

Czystość i higiena w zakładach pracy są kluczowymi elementami wpływającymi na zdrowie, bezpieczeństwo oraz komfort pracowników. Dbanie o to minimalizuje między innymi ryzyko rozprzestrzeniania się chorób, ale też jest wyrazem szacunku wobec zatrudnionych osób.

W każdej łazience obowiązkowo musi się więc znaleźć papier toaletowy – albo w małych rolkach, zawieszanych na uchwycie, albo w dużych rolkach, które są umieszczane w specjalnych pojemnikach. Wszystko zależy od tego, jak bardzo dane miejsce jest eksploatowane. Dodatkowo papiery różnią się liczbą warstw i surowcem, z którego zostały wyprodukowane, a czynniki te wpływają na komfort ich używania.

Papier toaletowy w dużych rolkach – wygodny w biurach i toaletach publicznych

Szary, gofrowany papier toaletowy w dużych rolkach jest idealnym rozwiązaniem w biurowcach, ale nie tylko. Sprawdzi się doskonale w galeriach handlowych, szkołach oraz innych toaletach publicznych, gdzie każdego dnia przewija się sporo osób. Starcza on wówczas na dłużej i nie ma potrzeby angażowania serwisu sprzątającego do częstej wymiany na nowe rolki.

W naszym sklepie internetowym BHP-Gabi znajdziesz papier toaletowy przemysłowy marki Merida, a dokładniej serie Economy oraz Klasik. W ramach każdej z nich dostępne są różne rodzaje, tak by każdy mógł wybrać ten najlepszy.

Szary papier toaletowy – dopasowany do pojemników Merida

Papier toaletowy Merida sprzedajemy w dużych opakowaniach – po 6 albo po 12 rolek. W zależności od swoich potrzeb możesz zakupić jedno opakowanie albo złożyć hurtowe zamówienie, robiąc zapas od razu na cały miesiąc czy kwartał.

Dodatkowo każda rolka ma inną średnicę i inną długość. W BHP-Gabi dostaniesz między innymi papier toaletowy o średnicy 19, 23 lub 28 centymetrów oraz liczący 160, 220, 230, 340 bądź 350 metrów. Bez problemu zamontujesz go w pojemnikach na papier. Takie rozwiązanie jest higieniczne i wygodne. Pracownik czy inne osoby korzystające z toalety z pewnością to docenią.

Sprawdź naszą ofertę papieru toaletowego w dużych rolkach!

Ostatnio oglądane