Cena :

od:

do:

Filtry

Detektor Fenzy Sperian Toxi  Pro Nh3

Honeywell Sperian

Chwilowy brak towaru

2 275,50 zł

(1 850,00 zł netto)

Detektor Fenzy Sperian Toxi Pro Cl2

Honeywell Sperian

Chwilowy brak towaru

1 961,85 zł

(1 595,00 zł netto)

Detektor Fenzy Sperian Toxi Pro Co

Honeywell Sperian

Chwilowy brak towaru

1 211,55 zł

(985,00 zł netto)

Detektor Fenzy Sperian Toxi Pro H2S Siarkowodór

Honeywell Sperian

Chwilowy brak towaru

1 211,55 zł

(985,00 zł netto)

Detektor Fenzy Sperian Toxi Pro So2

Honeywell Sperian

Chwilowy brak towaru

1 961,85 zł

(1 595,00 zł netto)

Detektor Fenzy Sperian Toxi Pro Tlen

Honeywell Sperian

Chwilowy brak towaru

1 211,55 zł

(985,00 zł netto)


Detektory gazu

Czujniki gazu i czadu to niezwykle ważne wyposażenie, którego nie może zabraknąć w żadnym dużym obiekcie, czy miejscu pracy. Z tego też względu postanowiliśmy zatroszczyć się o ich obecność w naszej ofercie. Jeżeli interesuje Cię właśnie wysokiej jakości detektor gazu, to sprawdź, co wyróżnia nasze modele na tle innych i dlaczego bez wątpienia warto się na nie zdecydować. Zapraszamy już teraz.

Czujniki i detektory gazu z naszej oferty

Detektory gazu przybierają różne formy, jednak profesjonalne detektory gazu (ja te, z naszej oferty) są nie tylko wykrywaczami jednej konkretnej substancji gazowej, na przykład dwutlenku węgla. Współczesne urządzenia tego typu występują przede wszystkim w formie mobilnej (przenośne detektory gazu). Są też zazwyczaj czujnikami wielogazowymi i wykrywają – w zależności od modelu i kalibracji jego ustawień – do kilku, a nawet kilkunastu rodzajów gazu – od tlenu, przez dwutlenek azotu, aż po metan czy dwutlenek siarki.

Te wszystkie cechy sprawiają, że modele takie jak czujniki czadu, są niezwykle istotnym zakupem. W BHP Gabi czeka na Ciebie co najmniej kilka różnych modeli, tak abyś mógł łatwo znaleźć odpowiedni do konkretnego obiektu.

Oferta detektorów gazowych na BHP-Gabi

W naszej ofercie znajdują się detektory gazowe, które stwierdzają obecność takich pierwiastków, jak:

  • tlen;
  • tlenek węgla;
  • siarkowodór;
  • dwutlenek siarki;
  • dwutlenek chloru;
  • amoniak;
  • dwutlenek azotu;
  • fosforowodór i wiele innych.

Detektor gazu, który oferujemy w różnych wersjach od różnych producentów, działa na zasadzie jonizacji. Kiedy cząsteczki gazu docierają do cząsteczki naładowane i przez nie przechodzą, dochodzi do jonizacji. Elektrony odrywają się od atomów, podążając do anod zawartych w czujniku. Kiedy wchodzą z nimi kontakt, powstaje ładunek czy też sygnał elektryczny. To właśnie ten sygnał rejestrują wszelkiego rodzaju czujniki gazowe, informując użytkowników o ich obecności w danym miejscu. Tym, na co bez wątpienia zwracają uwagę nasi klienci, jest to, że wszystkie z prezentowanych detektorów posiadają bardzo wytrzymałą i solidną budowę. Odpowiedni stopień ochrony przed kurzem i wodą gwarantuje swobodne używanie prezentowanych urządzeń przez długi czas.

Czym różnią się czujniki do gazu wykrywające jedną substancję od tych, które potrafią wykrywać wiele na raz? Nasza oferta obejmuje czujniki gazu wielogazowe, które wykrywają różne substancje w tym samym czasie, ukazując ich obecność i stężenie na wyświetlaczu. Jednogazowe czujniki są natomiast ukierunkowane na wykrywanie jednej substancji.

Tu warto jednak poczynić zastrzeżenie, że czujnik jednogazowy wykrywa zazwyczaj wiele różnych substancji, jednak wyłącznie jedną w danej chwili. Gdy dokona się jego kalibracji, zmiany ustawień, wtedy jest w stanie wykrywać inne, ale tylko jedną w czasie rzeczywistym.

Wierzymy, że czujniki gazu z naszej oferty okażą się przydatnymi urządzeniami w neutralizowaniu zagrożeń związanych z wyciekaniem, ulatnianiem się gazu lub w szybkiej identyfikacji określonych substancji w kontrolowanym środowisku!

Znajdź odpowiedni detektor siarkowodoru, detektor czadu, czy inny, odpowiednio go ustaw i zadbaj o zwiększone bezpieczeństwo w prowadzonej przez siebie firmie. 

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane