Kombinezony ochronne chemiczne, BHP, strażackie

Stroje ochronne przybierają różnorodne formy. Jedną z nich jest postać kombinezonu, który pokrywa i osłania ciało noszącej go osoby od stóp po czubek głowy. Wiele form kombinezonów zapewnia także użytkownikom osłonę głowy wraz z całą twarzą, uniemożliwiając dostęp substancji groźnych do wnętrza kombinezonu.

czytaj wiecej...

Filtry

Kombinezon Trelleborg Trellchem Light typ T

Honeywell Sperian

Kombinezon Trelleborg Trellchem Light typ T

Chwilowy brak towaru

4 797,00 zł

(3 900,00 zł netto)

Kombinezon Trelleborg Trellchem Light typ Te

Honeywell Sperian

Kombinezon Trelleborg Trellchem Light typ Te

Chwilowy brak towaru

5 412,00 zł

(4 400,00 zł netto)

Kombinezon Trelleborg Trellchem Vps Et 1328

Ansell Edmont

Kombinezon Trelleborg Trellchem Vps Et 1328

Chwilowy brak towaru

9 225,00 zł

(7 500,00 zł netto)


Kombinezony gazoszczelne do pracy zagrażającej zdrowiu

W naszej ofercie znajduje się kilka typów kombinezonów ochronnych, między innymi kombinezony ochronne chemiczne o niezwykle wysokim stopniu zapewnianej ochrony. Materiały, z których są wykonywane, są w stanie wytrzymać kontakt z substancjami w postaci stałej, ciekłej oraz gazowej, dzięki temu sprawdzają się podczas akcji ratowniczych w niebezpiecznych warunkach, a nawet pracy w strefie działań wojennych (odporność na środki bojowe). Model zawiera wysoce skuteczny system wentylacji utrzymujący nadciśnienie we wnętrzu kombinezonu, a co za tym idzie, wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownika.

Z kolei chemiczne ubranie gazoszczelne, czyli po prostu różnorodne kombinezony gazoszczelne szerokiego przeznaczenia, swoją budową chronią przed wnikaniem substancji gazowych, rozpylonych, zawieszonych w powietrzu do wnętrza kombinezonu.

Prócz kombinezonów wymienionych wcześniej oferujemy także standardowe kombinezony strażackie. Szyte z materiałów odpornych na wysokie temperatury, zapewniają komfort użytkowania nawet w najbardziej wymagających warunkach. Są wygodne i wyraźne także wtedy, gdy widoczność jest ograniczona ze względu na warunki panujące w danym miejscu – obszywane są elementami odblaskowymi do sygnalizowania pozycji strażaka podczas akcji.

Nasza oferta jest także poszerzona o podstawowe kombinezony zabezpieczające przed substancjami mogącymi naruszyć strukturę ubrania pracownika lub skórę, a także specjalne kamizelki chłodzące. Uniemożliwia ona wzrost temperatury ciała w sytuacjach, w których ciepłota otoczenia lub ekstremalny wysiłek może prowadzić do hipertermii, a więc przegrzania organizmu, utraty przytomności z tego powodu, a nawet śmierci.

Ostatnio oglądane