Hełm strażacki – obowiązkowe wyposażenie każdego strażaka!

Hełm strażacki powinien bezwzględnie nosić każdy strażak, jednak nie warto inwestować w sprzęt tego typu, którego jakość pozostawia wiele do życzenia. Nie chodzi o same materiały, z których kask strażacki został wykonany, chociaż one też są niezmiernie istotne. Ważny jest również design kasku, aby praca w najtrudniejszych warunkach była maksymalnie efektywna.

czytaj wiecej...

Filtry

Hełm Strażacki Gallet F2 Xtrem

MSA

Hełm Strażacki Gallet F2 Xtrem

Produkt archiwalny

1 353,00 zł

(1 100,00 zł netto)


Kaski strażackie w ofercie sklepu BHP online BHP-Gabi

Hełmy strażackie z naszej oferty są bardzo wytrzymałe, odporne na ogromne przeciążenia, zwłaszcza groźną, skrajnie wysoką temperaturę. Dzięki swojej budowie są komfortowe do noszenia w nawet najbardziej niekomfortowych, zagrażających życiu, wymagających hartu ducha sytuacjach. Dbamy o to, by kask strażaka, który znajdzie się w naszej ofercie, nie przeszkadzał mu w pracy, chronił przed ognień i dymem, dobrze dopasowywał się do rozmiaru głowy i w skrajnych przypadkach ratował życie.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprzęt tego typu selekcjonować bardzo drobiazgowo i zapewniać maksymalną efektywność, jakość i bezpieczeństwo. Zawód strażaka jest bez wątpienia jednym z najtrudniejszych, najbardziej wymagających i niebezpiecznych, dlatego jego sprzęt powinien być niezawodny.

Kupując kaski strażackie z naszej oferty, kupujesz wysoce efektywną ochronę głowy, skuteczną osłonę twarzy oraz oczu przez skrajnym gorącem, skrzącymi się i płonącymi drobinami przeróżnych ciał stałych, a także sprzęt gotowy do rozbudowywania o dodatkowe elementy.

W naszej ofercie hełm strażaka w różnych wydaniach ma dodatkowe zaczepy na zamocowanie ochrony uszu, a także zintegrowane uchwyty na lampy i latarki. Ma to szczególne znaczenie w pomieszczeniach z odciętymi źródłami światła lub mocno zaczadzonymi.

Hełmy mają bardzo wygodne, proste w obsłudze, intuicyjne rodzaje zapięć zwiększających bezpieczeństwo podczas akcji gaśniczych i ratunkowych. Kask nie spadnie z głowy nawet podczas niebezpiecznych zadań!

Prócz hełmów/kasków oferujemy również latarki nahełmowe, które w zdecydowany sposób zwiększają komfort pracy i umożliwiają szybkie rozeznanie się w pomieszczeniach bez źródła światła.

Ostatnio oglądane