Przyłbica Spawalnicza

Wszystkie prace spawalnicze wymagają zapewnienia skutecznej ochrony oczom. Ten delikatny narząd zmysłu jest narażony podczas tego typu prac na bardzo szkodliwe warunki, dlatego tak istotne okazuje się korzystanie z produktów takich jak przyłbica spawalnicza czy okulary ochronne. Istotne jest, aby przyłbica spawalnicza posiadała odpowiedni stopień zaciemnienia, adekwatny do wykonywanej pracy.

czytaj wiecej...

Filtry

3M™ Speedglas™ SL Filtr spawalniczy 70 00 20

3M

3M™ Speedglas™ SL Filtr spawalniczy 70 00 20

7 dni

1 218,32 zł

(990,50 zł netto)

Gogle do spawania Gazowego Pw60 Portwest

Portwest

Gogle do spawania Gazowego Pw60 Portwest

14 dni

29,52 zł

(24,00 zł netto)

Gogle ochronne spawalnicze Gog-Weld Reis

R.E.I.S.

Gogle ochronne spawalnicze Gog-Weld Reis

3 dni

19,68 zł

(16,00 zł netto)

Hełm spawalniczy Sk 200 05030051 Cerva

Cerva

Hełm spawalniczy Sk 200 05030051 Cerva

7 dni

49,20 zł

(40,00 zł netto)

Okulary spawalnicze Pw68 Portwest

Portwest

Okulary spawalnicze Pw68 Portwest

14 dni

24,60 zł

(20,00 zł netto)

Przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 100 751114

3M

Przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 100 751114

na zamówienie

676,50 zł

(550,00 zł netto)


Produkty dopasowane do każdego

Nasz sklep oprócz przyłbic oferuje również okulary spawalnicze. Dzięki szerokiej gamie artykułów każdy klient znajdzie produkt idealnie dopasowany do niego. DELTA PLUS i Industrial Starter to wiodący producenci sprzętu spawalniczego, dzięki czemu każdy produkt cechuje się wysoką jakością wykonania. Osobom spawających łukiem elektrycznym, technikami MIG i TIG gorąco polecamy przyłbicę spawalniczą BARRIER. Do prac niewymagających ochrony całe twarzy polecamy bezpieczne okulary spawalnicze.

Chroń swoje oczy

Podczas prac spawalniczych najbardziej narażony jest narząd wzroku. Korzystanie z taniego, słabego sprzętu może spowodować trwałe uszkodzenie wzroku. Nasza firma dba o zdrowie klientów, dlatego oferujemy tylko i wyłącznie produkty sprawdzone i bezpieczne dla oczu. Sprzedajemy artykuły od najlepszych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować ich trwałość oraz niezawodność. W oparciu o rodzaj wykonywanych prac nasi pracownicy pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu. Nasze przyłbice spawalnicze gwarantują bezpieczeństwo i protekcję dla twojego wzorku.

Zadbaj o części wymienne

Przyłbice i okulary spawalnicze nie są jedynymi produktami, które znajdują się w naszej szerokiej ofercie. Proponujemy szkła do tarcz i masek, dzięki którym jeszcze lepiej zabezpieczysz swój wzrok podczas prac spawalniczych. W trakcie spawania wzrok narażony jest na niebezpieczeństwo, dlatego tak ważna jest kontrola i wymiana części eksploatacyjnych. Szkła oferujemy w wersji przezroczystej i ciemnej. Nasi klienci równie często wybierają zestaw szybek zewnętrznych do przyłbicy BARRIER, który zanany jest z wysokiej jakości i niskiej ceny.

Co wybrać: przyłbica spawalnicza czy okulary spawalnicze?

Przyłbica spawalnicza w sposób kompleksowy chroni nie tylko wzrok przed szkodliwym promieniowaniem, ale także całą twarz podczas spawania. Ma to ogromne znaczenia podczas wykonywania prac spawalniczych z dużą ilością odprysków. Z kolei jej używanie jest dużo mniej wygodne niż okularów spawalniczych, które wykazują mniejsze zabezpieczenie przez promieniowaniem i nie zabezpieczają twarzy przed odpryskami. Jednak w przypadku prac niewymagających wysokiego poziomu ochrony wzroku i twarzy okulary spawalnicze sprawdzą się doskonale. Dlatego przed zakupem konkretnej przyłbicy spawalniczej lub okularów spawalniczych, warto określić swoje wymagania:

  • • rodzaj pracy;
  • • wymagany poziom filtra;
  • • częstość pracy.

Warto zapoznać się z produktami, znajdującymi się w naszej ofercie. Oferujemy szeroki wybór przyłbic spawalniczych i okularów spawalniczych.

Polecamy również: nauszniki | rękawice robocze | rękawice spawalnicze | maski przeciwgazowe

Ostatnio oglądane