Filtry

7482910 Zarękawek z dzianiny aramidowej

Strauss

14 dni

66,42 zł

(54,00 zł netto)

7674708 Specjalne rękawice butylowe

Strauss

14 dni

178,35 zł

(145,00 zł netto)

Rękaw antyprzecięciowy 56Cm A691 Portwest

Portwest

Chwilowy brak towaru

27,06 zł

(22,00 zł netto)

Rękaw antyprzecięciowy Rj-Zarba 25 (10 par)

JS

3 dni

184,50 zł

(150,00 zł netto)

Rękawica Ct Ahr powlekana pianką nitrylową Ct69 Portwest

Portwest

Produkt archiwalny

857,93 zł

(697,50 zł netto)

Rękawica Grip Arc A780 Portwest

Portwest

14 dni

867,15 zł

(705,00 zł netto)


Rękawice ochronne antyprzecięciowe i odporne na wysokie temperatury

Chcesz zaopatrzyć się w funkcjonalne ochronne rękawice antyprzecięciowe? W sklepie BHP-Gabi.pl mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Jego asortyment na bieżąco uzupełniamy o wysokiej jakości robocze rękawiczki antyprzecięciowe, które sprawią, że wykonywana przez Ciebie praca w domu lub w ogrodzie będzie łatwiejsza i bezpieczniejsza. Do produkcji dostępnych u nas dzianych modeli została wykorzystana specjalna polietylenowa dzianina, złożona z wysokogatunkowych, odpornych na przecięcie oraz niekorzystne oddziaływanie wysokiej temperatury, włókien. Dodatkowe wzmocnienia zostały umieszczone pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym, czyli w miejscu, gdzie często dochodzi do zniszczenia tkaniny na skutek przetarcia.

Rękawice ochronne antyprzecięciowe – zastosowanie

Rękawice robocze antyprzecięciowe mają szereg zastosowań. Możesz po nie sięgać np. podczas obsługi metalowych profili, a także przy czyszczeniu sprzętu oraz grawerowaniu i szlifowaniu różnego rodzaju powierzchni. Tego typu modele są niezastąpione również przy operowaniu rozmaitymi narzędziami pracy w warsztacie.

Niezawodne rękawice antyprzecięciowe

Nasze rękawice robocze antyprzecięciowe, podobnie zresztą, jak i inne dostępne w sprzedaży produkty, wprost zachwycają swoją doskonałą jakością wykonania. A wszystko dzięki temu, że nasz asortyment pochodzi od znanych i cenionych producentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest codzienne bezpieczeństwo — czy to w pracy, czy podczas spędzania czasu na pielęgnowaniu ogrodu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment spełniał wszystkie, obowiązujące normy. Rękawiczki antyprzecięciowe tak samo, jak klasyczne egzemplarze, bardzo dobrze dopasowują się do dłoni i nie są problematyczne podczas zakładania. Dzięki temu nawet ich wielogodzinne noszenie jest bardzo komfortowe. Fakt ten podkreśla również to, że rękawice przeciwprzecięciowe doskonale sprawdzają się nawet wtedy, gdy temperatura nie jest zachęcająca. Wykorzystane materiały pozwalają skórze oddychać, zapewniając jednocześnie komfort na maksymalnie wysokim poziomie.

Rękawice antyprzecięciowe dla wymagających

Wiemy, że rękawica antyprzecięciowa może być czasami używana w bardzo trudnych warunkach. Staramy się im sprostać, czego efektem jest nasza zróżnicowana, a zarazem naprawdę ciekawa oferta. Oczywiście rękawice antyprzecięciowe mogą być wykorzystywane zarówno podczas prac wewnątrz, jak i na zewnątrz, w zależności od konkretnych potrzeb. Antyprzecięciowe rękawice, które proponujemy, spełniają normy dotyczące takich produktów. Aby rękawice mogły się w ogóle tak nazywać, spełniona musi być norma PN-EN 388. Inne, dodatkowe, informują już o tym, czy np. dane rękawice są odporne na piłę łańcuchową lub noże. Przed zakupem konkretnego modelu, warto sprawdzić, czy spełnia on nasze wymagania, czyli krótko mówiąc, czy są to rękawice, które sprawdzą się podczas wykonywanej pracy. W BHP-Gabi.pl proponujemy szeroki wybór, doskonałych rękawic antyprzecięciowych, dlatego już teraz zapraszamy i zachęcamy do ich wyboru. Chętnie pomożemy na każdym etapie zakupów, również w doborze odpowiednich rękawic antyprzecięciowych. Zapraszamy do przeczytania na blogu:

Ostatnio oglądane