Filtry

Fartuch spawalniczy FLC XL Art. Mas

Art.Mas

Produkt archiwalny

152,52 zł

(124,00 zł netto)

Fartuch spawalniczy FLKC XL Art. Mas

Art.Mas

Produkt archiwalny

107,63 zł

(87,50 zł netto)

Fartuch spawalniczy Marin Ardon 20061

Ardon

14 dni

68,88 zł

(56,00 zł netto)

Fartuch spawalniczy WY-FZSB Y Reis

R.E.I.S.

3 dni

30,75 zł

(25,00 zł netto)

Skórzane rękawy spawalnicze Sw20 Portwest

Portwest

Chwilowy brak towaru

56,27 zł

(45,75 zł netto)

Skórzany kaptur spawalniczy Sw33 Portwest

Portwest

14 dni

73,80 zł

(60,00 zł netto)

St2039 Getry spawalnicze Issaline

Issaline

Chwilowy brak towaru

146,06 zł

(118,75 zł netto)

SUMTAB Fartuch Spawalniczy Delta Plus

Delta Plus

3 dni

60,27 zł

(49,00 zł netto)


Odzież spawalnicza skórzana

Zawód spawacza to niejednokrotnie trudne zadanie. Wykonuje się je, mając kontakt z wysokimi temperaturami. Aby ułatwić tę wymagającą pracę i dać Ci większy w niej komfort przedstawiamy Ci naszą odzież spawalniczą skórzaną. Już teraz zapoznaj się z jej bogatą ofertą i dobierz odpowiedni jej rodzaj do swoich preferencji. Nasz asortyment ubrań spawalniczych skórzanych jest bardzo duży. Posiadamy w sprzedaży ochronniki obuwia, rękawy, fartuchy, kurtki czy kaptury. Wszystkie wykonano z wysokiej jakości skóry naturalnej. Wiele z nich stworzono z dwoiny bydlęcej. Wszystkie zaprojektowano do wymagających warunków pracy. Dzięki temu będziesz czuł się w nich zarówno komfortowo, jak i bezpiecznie. 

Ubrania robocze spawalnicze w każdym rozmiarze

Wszystkie nasze ubrania robocze spawalnicze posiadają różne rozmiary. W ofercie produktu znajdują się także tabele rozmiarów, dzięki temu możesz ściśle dopasować ubranie do swojego ciała. Czy już zdecydowałeś, które z nich wybierzesz? Serdecznie zapraszamy Cię do dokonania zakupów w naszym sklepie.

Jakie cechy powinna mieć profesjonalna odzież spawalnicza?

Spawanie to zajęcie wymagające szczególnej ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia. Wysokie temperatury, płynne metale i iskry to codzienność każdego spawacza. Dlatego odzież spawalnicza powinna zapewniać odpowiednie bezpieczeństwo. Wygoda i funkcjonalność są tu kluczowe. Ubrania tego typu powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie ognia i temperatury.

Dodatkowo odzież robocza spawalnicza powinna chronić ciało spawacza przed nadmierną emisją ciepła, która może prowadzić do przegrzania i odwodnienia organizmu. Ważne są także odpowiednie rozmiary i dopasowanie do ciała, aby zapewnić maksymalny komfort pracy.

Ubrania spawalnicze – co oferujemy?

W ofercie sklepu internetowego BHP-Gabi.pl znajdą Państwo szeroki wybór odzieży roboczej spawalniczej, od kurtki, przez fartuchy i rękawy, po kaptury i ochraniacze obuwia. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w tym naturalnej skóry, aby zapewnić najlepszą ochronę i wygodę. Polecamy zarówno modele klasyczne, jak i bardziej nowoczesne, z dodatkowymi praktycznymi rozwiązaniami.

Ubrania spawalnicze - gdzie są potrzebne?

Odzież spawalnicza skórzana jest niezbędna w wielu branżach, takich jak przemysł stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy czy budowlany. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest spawanie i cięcie metalu.

Ubrania robocze spawalnicze - postaw na sprawdzonych producentów

W tej kategorii oferujemy tylko sprawdzone i uznane marki producentów ubrań dla spawacza, takich jak Ardon, Delta Plus, Industrial Starter czy Portwest. Wszystkie produkty są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają maksymalną użyteczność i ochronę.

Każdy producent, którego produkty oferujemy w naszym sklepie, ma bogate doświadczenie w branży odzieżowej i specjalizuje się w produkcji ubrań roboczych przeznaczonych do pracy w warunkach wymagających ochrony. Oferowane przez nas ubrania robocze spawalnicze spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa oraz posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość.

Oferujemy Państwu szybką i profesjonalną obsługę klienta oraz atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Odpowiednio dobrana odzież bhp dla spawacza to inwestycja w bezpieczeństwo i komfort pracy, która zwróci się wielokrotnie.

Przeczytaj także:

Ostatnio oglądane