Ocieplane ubrania robocze - pełny komfort podczas pracy w trudnych warunkach

Nasze ocieplane ubrania robocze są bardzo wygodne. Gwarantujemy, że to bardzo ciepła odzież, dzięki której nawet przy dużych mrozach i wietrze, będą Państwo czuli się niezwykle komfortowo. Odzież robocza ocieplana prezentowana w naszym sklepie to ubrania wysokiej jakości. Posiadamy ich bogatą ofertę. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia jej już teraz. Nasze ocieplane ubranie robocze to zestawy, które składają się z kurtki oraz spodni typu ogrodniczki. Gwarantują one komfort termiczny bez nadmiernej potliwości, ponieważ doskonale przepuszczają powietrze. Posiadamy w sprzedaży dwa rodzaje kompletów ubrań roboczych, których wybór zależy wyłącznie od Państwa preferencji. Pierwszy z nich składa się z przedłużanej, ocieplanej kurtki oraz ocieplanych, wygodnych spodni. W naszej ofercie można znaleźć również drugą wersję odzieży roboczej ocieplanej komplet, która zawiera nieco krótszą kurtkę ze stójką. Oba rodzaje kompletów dostępne są w dwóch kolorach: zielonym oraz niebieskim. To pozwoli Państwu wybrać bardziej korzystną dla siebie opcję kolorystyczną. 

czytaj wiecej...

Filtry

Umo-Long Ubranie ocieplane Reis 1494

R.E.I.S.

Umo-Long Ubranie ocieplane Reis 1494

48h

166,00 zł netto

(204,18 zł brutto)

Umo-Plus Ubranie ocieplane Reis 1495

R.E.I.S.

Umo-Plus Ubranie ocieplane Reis 1495

48h

166,00 zł netto

(204,18 zł brutto)


Ubrania robocze ocieplane - trwałe, wytrzymałe i odporne na pogodę

Ciuchy robocze ocieplane dostępne w naszej ofercie posiadają wiele zalet, które dadzą Państwu sporo korzyści. Nawet po wielokrotnym ich praniu kolory pozostają nadal intensywne, a rozmiar ubrań się nie zmienia. To sprawia, że przez długi czas nie widać wyraźnych śladów użytkowania kurtki czy spodni z naszego sklepu. Te ubrania robocze posiadają wiele kieszeni, w których można schować potrzebne przedmioty. Wersja z krótszą kurtką posiada specjalne miejsce w jej wnętrzu służące jako możliwość bezpiecznego umieszczenia telefonu komórkowego. To okrycie ma także wygodny kołnierz zapewniający ciepło w okolicach szyi. 

Czy zdecydowali się już Państwo na odpowiedni dla siebie komplet odzieży roboczej ocieplanej z naszego sklepu? Gorąco do tego zachęcamy i życzymy Państwu wyłącznie udanych zakupów.

Sprawdź również:

Czapki robocze ocieplane | Polary | Buty robocze ocieplane

Ostatnio oglądane