Filtry

Fartuch damski Standard Lw63 Portwest

Portwest

14 dni

80,87 zł

(65,75 zł netto)

Fartuch Princess Line Lw56 Portwest

Portwest

Produkt archiwalny

96,25 zł

(78,25 zł netto)

Fartuch Reis Fpcvlux

R.E.I.S.

3 dni

20,91 zł

(17,00 zł netto)

Fartuch roboczy Yowie 03130039 Cerva

Cerva

Produkt archiwalny

98,40 zł

(80,00 zł netto)

Fartuch z polipropylenu Reis Flab

R.E.I.S.

3 dni

7,38 zł

(6,00 zł netto)

Klasyczna Tunika damska Lw20 Portwest

Portwest

14 dni

90,71 zł

(73,75 zł netto)

Nowoczesna Tunika damska Lw13 Portwest

Portwest

14 dni

85,49 zł

(69,50 zł netto)

Tunika damska Premier Lw12 Portwest

Portwest

14 dni

85,49 zł

(69,50 zł netto)

Tunika damska Tnduo Sbor Reis

R.E.I.S.

3 dni

118,39 zł

(96,25 zł netto)


Fartuchy robocze damskie

Noszenie fartucha roboczego damskiego jest nie tylko praktyczne, ale także niezwykle ważne dla ochrony i komfortu podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Fartuch zapewnia barierę między czystą odzieżą a potencjalnie szkodliwymi substancjami, takimi jak chemikalia, oleje czy farby. W efekcie chroni przed zanieczyszczeniami, dbając o bezpieczeństwo i higienę pracy. Dzięki temu możesz skupić się na wykonywaniu codziennych czynności, bez obaw o zniszczenie ubrania lub narażenie skóry na kontakt z potencjalnie niebezpiecznymi substancjami.

Fartuch roboczy to także znak profesjonalizmu. Podkreśla twój status jako specjalistki i ekspertki w swojej dziedzinie, dodając pewności siebie i autorytetu. Pomaga budować pozytywne wrażenie, co jest niezmiernie ważne w relacjach z klientami i współpracownikami. Właśnie dlatego fartuch roboczy damski jest tak istotnym elementem stroju służbowego.

Robocze fartuchy damskie – w jakich branżach są zalecane?

Fartuchy robocze damskie są nieocenionym elementem wyposażenia w wielu branżach. Na pierwszy plan wysuwa się przemysł gastronomiczny – kuchnie restauracji, cukiernie, piekarnie, gdzie chronią przed rozpryskami, plamami i wysokimi temperaturami.

Również w sektorze opieki zdrowotnej fartuchy są niezbędne – noszą je pracownice laboratoriów, personel medyczny, farmaceutki, kosmetyczki czy dentystki – oraz w sektorze usługowym – w salonach SPA, fryzjerskich, kwiaciarniach. Fartuchy robocze są też podstawowym elementem stroju sprzątaczek.

Różne modele fartuchów damskich – w sklepie BHP-Gabi

W ofercie naszego sklepu internetowego BHP-Gabi znajdziesz damskie fartuchy robocze wykonane przez producentów: Cerva, Leber & Hollman, Portwest oraz R.E.I.S. Występują one nie tylko w kolorze klasycznej bieli, ale także w granacie, zieleni, a także w wersji jednolitej, ze wstawkami lub we wzory. Każda kobieta bez problemu znajdzie tu coś dla siebie. Ponadto fartuchy są zaprojektowane w taki sposób, by dobrze dopasowywały się do sylwetki. Niektóre są też podgumowane, inne zaś mają kilka praktycznych kieszonek.

Zapoznaj się z fartuchami roboczymi dla kobiet w BH-Gabi!

Ostatnio oglądane