Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Kabina Dekontaminacyjna Lubawa

Lubawa SA

na zamówienie

23 370,00 zł

(19 000,00 zł netto)

Skokochron Milagro 2 Lubawa

Lubawa SA

7 dni

46 740,00 zł

(38 000,00 zł netto)

Skokochron Moratex

Lubawa SA

na zamówienie

30 750,00 zł

(25 000,00 zł netto)


Kabina dekontaminacyjna i skokochrony

Co to jest skokochron? Skokochron ratowniczy to sprzęt, który amortyzuje skok i zabezpiecza przed obrażeniami ludzi wyskakujących z pięter zagrożonych budynków. Zazwyczaj jest to poduszka napełniana powietrzem lub konstrukcja ze stelażem pneumatycznym. 

Ekipy ratownicze często stosują skokochron jako ostatnią szansę ratunku, szczególnie w sytuacji, gdy jest niewiele czasu na przeprowadzenie ewakuacji lub drabina pożarnicza nie może dotrzeć do miejsca akcji ratowniczej.

Jak działa skokochron?

Skokochrony są wykonane z niepalnego tworzywa, wysoce odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, przede wszystkim rozdarcia. Duże skokochrony napełniane są za pomocą dwóch niezależnych wentylatorów, co skraca czas ich rozłożenia. Nowoczesne skokochrony posiadają zaawansowany system podwójnych komór powietrznych, który optymalnie opóźnia uderzenie, a innowacyjny system wyrównywania ciśnienia umożliwia w bardzo krótkim czasie oddanie kolejnego skoku.

Skokochrony są używane głównie do ewakuacji z wyższych kondygnacji, podczas pożarów w budynkach, wypadków w wysokich budynkach, oraz w sytuacjach, gdy dostęp wozu specjalnego do miejsca akcji jest utrudniony.

Nasza oferta — skokochrony i kabina dekontaminacyjna

Nasze skokochrony są nieocenione w sytuacjach, gdy konieczna jest szybka ewakuacja z wysokości. Wykonane z niepalnych i wytrzymałych materiałów, są w stanie bezpiecznie amortyzować upadek, chroniąc życie i zdrowie osób ewakuowanych. Do wyboru masz m.in. wariant, który sprawdzi się przy skokach z wysokości 23 m lub skokochron, który sprawdzi się przy skokach z 16 m.

Oprócz tego do twojej dyspozycji oddajemy również kabinę dekontaminacyjną. Jest ona niezbędna w miejscach, gdzie istnieje ryzyko skażenia chemicznego lub biologicznego. Umożliwiają szybkie i skuteczne usunięcie szkodliwych substancji z powierzchni ciała i odzieży, co jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa pracowników.

W naszym sklepie BHP oferujemy wybór skokochronów i kabiny dekontaminacyjnej, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ostatnio oglądane