Odzież ochronna i robocza marki R.E.I.S

Bezpieczeństwo podczas pracy jest najważniejsze i każdy pracodawca powinien o to zadbać. Wygoda to drugi element, na którą trzeba zwracać uwagę podczas kupna odzieży roboczej. Nic nie powinno krępować ruchów w czasie pracy.

Odzież robocza zabezpiecza i często zastępuje własne ubranie pracownika. W naszym sklepie znajdziesz odzież, która będzie dopasowana do wykonywanego zawodu. Odzież ochronna to również odzież branżowa, która znajdzie zastosowanie na przykład w przemyśle gastronomicznym i służbie zdrowia. Fartuchy nie tylko będą chronić przed zabrudzeniami, ale zmniejszą zużycie odzieży osobistej.

W ofercie BHP Gabi znajdziecie ubrania wykonane z tkanin najlepszego gatunku, co przekłada się na długie użytkowanie. Materiały wykorzystane do produkcji są wodoodporne i oddychające i pozwalają na utrzymanie ciepła. Odzież osłania także przed czynnikami szkodliwymi, takimi jak ciecze, gazy i inne płyny. Bluzy, spodnie, fartuchy, kamizelki sprawdzą się w każdych warunkach, nawet tych najbardziej wymagających i znajdą wszechstronne zastosowanie. Produkty dostępne są w pełnej rozmiarówce oraz w różnych wersjach kolorystycznych.

platnosci