Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe


Latarki taktyczne

Jesteś miłośnikiem survivalu lub bushcraftu? Nie obcy jest Ci air soft? A może po prostu potrzebujesz solidnej latarki, która nie zawiedzie w trudnych, wymagających okolicznościach? W takim razie najprawdopodobniej zainteresuje Cię nasza oferta latarek taktycznych, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Latarki taktyczne powstały na potrzeby służb mundurowych – policji, wojska, strażaków – ale bardzo szybko przeszły do użytku cywilnego. Są odporne na wstrząsy, emitują silny strumień światła i rozpraszają mrok nawet w deszczu (są wodoodporne). Dzięki temu okazują się przydatne w bardzo wielu sytuacjach:

  • na obszarach objętych konfliktami zbrojnymi;
  • podczas akcji ratunkowych;
  • w sztuce przetrwania;
  • w codziennych aktywnościach.

Latarki taktyczne z oferty BHP Gabi

Czym różnią się dobre latarki taktyczne od swoich zwykłych odpowiedników? Po pierwsze: są wykonane z bardzo odpornych materiałów. Podczas górskiej wspinaczki, biegu, walki z przeciwnikiem latarka taktyczna może upaść na bardzo ostry, twardy przedmiot, zostać rozcięta lub przygnieciona. Musi wytrzymać – przynajmniej do pewnego stopnia – tego typu obciążenia, by być przydatną do użytku, gdy groźna sytuacja się rozwiąże. Zwykła latarka bardzo szybko zamoknie, przestanie świecić, stłucze się i przestanie być zdatna do czegokolwiek.

Latarki z naszej oferty są odporne zarówno na wstrząsy, jak i przecięcia, uderzenia, drgania i wilgoć. Są wodoodporne na głębokości od kilku do kilkunastu metrów, więc z pewnością nie przestaną działać po wpadnięciu do mniejszego zbiornika z wodą – na przykład kałuży. Modele dostępne w naszym asortymencie świecą dalej niż zwykła latarka (zasięg wynosi od stu do nawet czterystu metrów!), ich baterie działają dłużej, a kąt padania światła ułatwia rozeznanie w terenie, nawet nieprzystępnym!


Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy także monokulary noktowizyjne, które pomagają odnaleźć się w otoczeniu bez żadnych źródeł światła. Wierzymy, że produkty z naszej oferty okażą się pomocne wtedy, gdy potrzebne Ci będzie mocne światło!

Sprawdź także:

Buty taktyczne | Rękawice taktyczne

Przeczytaj na naszym blogu BHP:

Ostatnio oglądane