Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

L-NJ01-ROHS  Słupek sygnalizacyjny

Mactronic

3 dni

172,90 zł

(140,57 zł netto)

Narożnik Gumowy NAR-8010 Consorte

Consorte

10 dni

14,76 zł

(12,00 zł netto)

Pachołek PCV 30 cm Consorte

Consorte

10 dni

17,22 zł

(14,00 zł netto)

Pachołek PCV 45 cm Consorte

Consorte

10 dni

24,60 zł

(20,00 zł netto)

PSD0014 Dysk sygnalizacyjny (zestaw 6 sztuk)

Mactronic

na zamówienie

828,49 zł

(673,57 zł netto)


Słupki i dyski sygnalizacyjne

Pracownicy pogotowia ratunkowego, budowlańcy zajmujący się konstrukcją dróg, fachowcy od transportu drogowego czy lotnictwa, a nawet żołnierze często znajdują się w takiej sytuacji, która wymaga doskonałego oznakowania terenu działań.

Dyski sygnalizacyjne led - ważne w ruchu drogowym

Czasem jest to ustawienie pachołków, taśm BHP czy innych barier odblaskowych wokół miejsca zdarzenia, często jednak potrzebne są dodatkowe elementy sygnalizujące niebezpieczeństwo bądź wyłączenie danego odcinka drogi z ruchu. W tym celu stosuje się między innymi słupki sygnalizacyjne, latarki ostrzegawcze i dyski sygnalizacyjne.

W naszej ofercie znajdują się między innymi dyski sygnalizacyjne LED oraz słupki sygnalizacyjne. Dysk sygnalizacyjny znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim wtedy, gdy nastąpi awaria oświetlenia sygnalizacyjnego na danym odcinku drogi. Duże skrzyżowania są miejscami szczególnie narażonymi na wypadki podczas takiej awarii, dlatego odpowiednie służby korzystają z dysków jako zastępstwa dla sygnalizacji świetlnej, póki nie zostanie ona naprawiona. Służą także do wyznaczania widocznych dla śmigłowców ratunkowych lądowisk, które pozostaną sprawne nawet w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych.

Z kolei słupki stanowią doskonały sposób na odgrodzenie danego odcinka terenu czy drogi. Oczywiście przy jednoczesnym zastosowaniu sygnalizacji awaryjnej w postaci światła wydobywającego się diod LED znajdujących się na szczycie słupków.

Produkty z naszej oferty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich obudowa była odporna na warunki zewnętrzne w postaci opadów atmosferycznych, chłodu bądź wysokich temperatur podczas upałów. Dzięki temu strumienie światła generowane przez diody nie są zaburzane w momentach niesprzyjających warunków terenowych i pozostają sprawne bez względu na zmieniającą się pogodę. Dyski są dodatkowo wyposażone w silne magnesy, dzięki czemu można je mocować do nadwozia pojazdów. Materiał wykonania pozwala kłaść dyski na wodzie – nie toną, nie gasną, zapewniając odpowiednie oznakowanie tak na lądzie, jak i na wodzie! Czas działania poszczególnych modeli jest różny, wynosi zazwyczaj do pięciu pełnych godzin.

Ostatnio oglądane