Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Kapelusz pszczelarski BEE-HAT61 BE

Adamek

3 dni

44,59 zł

(36,25 zł netto)

Kapelusz pszczelarski BEE-HAT65 BE

Adamek

3 dni

46,13 zł

(37,50 zł netto)


Kapelusz pszczelarski

Praca z pszczołami, choć fascynująca, wiąże się z ryzykiem użądleń. Odpowiednie wyposażenie ochronne jest więc niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo pszczelarza. Kapelusz pszczelarski stanowi jeden z kluczowych elementów takiego ubioru. Chroni on głowę oraz twarz przed atakami owadów, co jest szczególnie ważne, ponieważ te części ciała są najbardziej narażone na użądlenia. Wykonany z wytrzymałych materiałów, wyposażony w siatkę, która zapewnia dobrą widoczność i jednocześnie uniemożliwia pszczołom przedostanie się do wnętrza, kapelusz jest niezastąpiony w codziennej pracy pszczelarza.

Oferta kapeluszy dla pszczelarzy

Kapelusz pszczelarski z siatką dookoła to jedna z najpopularniejszych metod na ochronę przed owadami w pasiece. Każdy z tego typu produktów ma przewiewny materiał i w żaden sposób nie krępuje ruchów głowy czy szyi. Odzież ochronna dla pszczelarzy ograniczała się kiedyś wyłącznie do tego typu kapeluszy. Dawniej był on jedyną ochroną pszczelarza przed ukąszeniami, gdy znajdywał się on w pasiece. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą kapeluszy pszczelarskich już teraz.

Kapelusz pszczelarski Adamek całkowicie wykonano z bawełny, natomiast dołączoną do niego siateczkę stworzono w całości z poliestru. Są to produkty trwałe, które zapewniają komfort ich użytkowania przez długi czas. Specjalna siatka nie pozwala dostać się pszczołom czy innym owadom w okolice twarzy. Aby zachować stabilność w trakcie pracy w pasiece, kapelusze pszczelarskie są dodatkowo wyposażone w druty utrzymujące siatkę. Ten element chroniący twarz zapewnia doskonały przewiew nawet w upalne dni. Wszystkie kapelusze zakończono specjalnym ściągaczem, który daje dodatkowe zabezpieczenie przed użądleniami i jest bardzo wygodny.

Kapelusz pszczelarski z siatką - niezbędne rozwiązanie, które bardzo ułatwia pracę

Kapelusz pszczelarski stanowi idealną ochronę przy pracy blisko uli. Dzięki niemu poczujesz się bardzo komfortowo i bezpiecznie podczas swojej pracy w pasiece. Każdy kapelusz pszczelarski z zamkiem zapewnia bardzo dobrą widoczność. Dlatego nie musisz się obawiać, że siatka przeszkodzi Ci w prawidłowym funkcjonowaniu podczas pracy.

Kapelusz pszczelarski zapewnia odpowiednią i skuteczną wentylację twarzy. Dzięki temu będą Państwo czuli się w nim bardzo swobodnie i świeżo. W asortymencie naszego sklepu posiadamy różne rodzaje kapeluszy, dzięki czemu można doskonale dopasować jeden z nich do swoich preferencji. 

Zobacz również pozostałą odzież pszczelarską:

Kombinezony pszczelarskie | Bluzy pszczelarskie | Ochrona głowy

Ostatnio oglądane