Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Kapelusz pszczelarski BEE-HAT61 BE

Adamek

3 dni

44,59 zł

(36,25 zł netto)

Kapelusz pszczelarski BEE-HAT65 BE

Adamek

3 dni

46,13 zł

(37,50 zł netto)


Kapelusz pszczelarski - efektowne i funkcjonalne akcesorium znane pszczelarzom od lat

Kapelusz pszczelarski z siatką dookoła to jedna z najpopularniejszych metod na ochronę przed owadami w pasiece. Każdy z naszych tego typu produktów ma przewiewny materiał i w żaden sposób nie krępuje ruchów głowy czy szyi. Odzież ochronna dla pszczelarzy ograniczała się kiedyś wyłącznie od tego typu kapeluszy. Dawniej był on jedyną ochroną pszczelarza przed użądleniami, gdy znajdywał się on w pasiece. Zapraszamy Państwo do zapoznania z naszą bogatą ofertą kapeluszy pszczelarskich już teraz.

Kapelusz pszczelarski Adamek całkowicie wykonano z bawełny, natomiast dołączoną do niego siatkę stworzono w całości z poliestru. Są to produkty trwałe, które zapewniają komfort ich użytkowania przez długi czas. Specjalna siatka, która jest doczepiona do kapelusza nie pozwala dostać się pszczołom czy innym owadom w okolice twarzy. Aby zachować stabilność w trakcie pracy w pasiece, nasze kapelusze pszczelarskie są dodatkowo wyposażone w druty utrzymujące siatkę. Ten element chroniący twarz zapewnia doskonały przewiew nawet w upalne dni. Wszystkie kapelusze zakończono specjalnym ściągaczem, który daje dodatkową ochronę przed użądleniami i jest bardzo wygodny.

Kapelusz pszczelarski z siatką dookoła - niezbędne rozwiązanie, które bardzo ułatwia pracę

Nasz kapelusz pszczelarski stanowi idealną ochronę przed użądleniami. Dzięki niemu poczują się Państwo bardzo komfortowo i bezpiecznie podczas swojej pracy w pasiece. Każdy nasz kapelusz pszczelarski z zamkiem zapewnia bardzo dobrą widoczność. Dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że siatka przeszkodzi Państwu w prawidłowym funkcjonowaniu podczas pracy.

Nasz kapelusz pszczelarski zapewnia odpowiednią i skuteczną wentylację twarzy. Dzięki temu będą Państwo czuli się w nim bardzo swobodnie i świeżo. W asortymencie naszego sklepu posiadamy różne rodzaje kapeluszy, dzięki czemu można doskonale dopasować jeden z nich do swoich preferencji. Czy już zdecydowali się Państwo na nasz kapelusz pszczelarski? Gorąco go Państwu polecamy i życzymy wyłącznie udanych zakupów w naszym sklepie online. 

Zobacz również:

Kombinezony pszczelarskie | Bluzy pszczelarskie | Ochrona głowy

Ostatnio oglądane