Cena :

od:

do:

Rozmiar

Opcje dodatkowe

Filtry

Kombinezon pszczelarski BEE-COV31 BE

Adamek

3 dni

303,81 zł

(247,00 zł netto)


Kombinezon pszczelarski - kompletna ochrona ciała pszczelarza

Przełamanie strachu przed pszczołami, zminimalizowanie ryzyka użądlenia czy większy komfort podczas pracy w pasiece to tylko niektóre z wielu korzyści, jakie można uzyskać kupując jeden z naszych kombinezonów pszczelarskich. Nawet gdy prowadzi się niewielką pasiekę, warto pomyśleć o bezpieczeństwie swoim i najbliższych. Nasza oferta to wyłącznie kombinezony wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo podczas Twojej pracy z pszczołami. Warto sprawdzić ją już teraz!

Zakup odpowiedniej odzieży pszczelarskiej jest niezbędny zarówno dla początkujących pszczelarzy, jak i tych o większym stażu pracy z pszczołami. Wielokrotne ukąszenia mogą skutecznie zniechęcić każdego, nawet najbardziej wytrwałego pracownika do działań w pasiece. Aby tego uniknąć, serdecznie polecamy Państwu nasz kombinezon pszczelarski z kapeluszem. Wykonano go w 100 procentach z bawełny, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jednocześnie posiada gęste sploty, niepozwalające na użądlenie. Nasz kombinezon pszczelarski Adamek, jeżeli będzie się go odpowiednio przechowywać poza sezonem i prawidłowo użytkować, może posłużyć Państwu przez wiele lat.

Kombinezon pszczelarski, oddychający - doskonałe poczucie komfortu podczas pracy w pasiece

Kombinezon pszczelarski w naszej ofercie to przede wszystkim połączone spodnie, bluza oraz kapelusz. Gwarantują one zabezpieczenie całego ciała w trakcie pracy w pasiece. Rękawy i nogawki zakończono specjalną gumką, która uniemożliwia przedostanie się pszczół pod ubranie. W pasie z tyłu również umieszczono gumkę dopasowującą kombinezon ściślej do ciała i dającą wygodę przy poruszaniu lub schylaniu się. Natomiast z boku nogawek umieszczono solidne suwaki, które znacznie ułatwiają zakładanie i zdejmowanie kombinezonu przed lub po zakończonej pracy w pasiece.

Czy już zdecydowali się Państwo na zakup odpowiedniego kombinezonu pszczelarskiego? Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i nabycia jednego z naszych produktów już teraz. Życzymy Państwu wyłącznie udanych zakupów! 

Zobacz także:

Bluzy pszczelarskie | Kapelusze pszczelarskie | Kombinezony robocze | Kombinezony ochronne

Ostatnio oglądane