Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe


Spodnie robocze Lahti pro

W naszej ofercie spodni roboczych znajdują się również egzemplarze od Lahti Pro. Spodnie tego producenta odznaczają się wyjątkowym designem, który po pierwsze – chroni dolną część ciała pracownika przed zabrudzeniami, a także przed drobniejszymi urazami mechanicznymi.

Spodnie robocze Lahti Pro są wykonywane z różnorodnych materiałów, do których należą –

- bawełna (oddychające i odporne włókno);

- poliester (odporny na uszkodzenia mechaniczne);

- elastan (rozciągliwy, dla większego komfortu);

- domieszki innych materiałów.

W zależności od modelu spodnie Lahti Pro mogą przybierać formę spodni wykonanych przede wszystkim z tworzyw sztucznych lub jeansu (spodnie Lahti Pro Jeans). Te ostatnie zbudowane są w taki sposób, aby w maksymalny sposób zwiększyć wygodę pracownika. Nie tylko dzięki elastycznym elementom w obszarze kolan (ułatwiają kucanie!), ale także dzięki całej strukturze spodni. Jest ona przemyślana w taki sposób, by ułatwiać pracę nawet wtedy, gdy pracownik musi używać bardzo wielu narzędzi.

Spodnie robocze Lahti Pro – efektywny design

Zarówno spodnie poliestrowe, jak i jeansowe, mają mnóstwo poręcznych, dogodnie ulokowanych kieszeni, w których pracownicy schowają najpotrzebniejsze przyrządy. To jednak nie wszystko, bo wśród wcześniej wspomnianych kieszeni znajdzie się również taka, w której wygodnie (i bezpiecznie!) spocznie telefon pracownika. Ochrona przed zabrudzeniami, a także (do pewnego stopnia) przed uderzeniem z pewnością wpłynie na wyższy poziom ochrony tego urządzenia.

Długość modeli spodni Lahti Pro określana jest przez producenta jako długość do pasa. Nie są to ogrodniczki, a spodnie o regularnym kroju bądź kroju slim fit. Odpowiednio poszerzyliśmy rozmiarówkę, by większość klientów mogła dopasować spodnie do swojego wzrostu (długości kończyn dolnych). Lahti Pro spodnie to odzież bardzo dobrze zaprojektowana, odporna, odpowiednia do pracy w wymagających warunkach, w których pracownik musi poruszać się swobodnie, ale być jednocześnie odpowiednio chroniony.

Zapraszamy do przeglądania oferty, życząc owocnych i udanych zakupów!

Ostatnio oglądane