Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry


Apteczki zakładowe – niezbędne w każdym zakładzie pracy

Nie ulega wątpliwości, że współczesne normy bezpieczeństwa i higieny pracy są bardzo wysokie tak w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. Przestrzeganie zasad BHP nie chroni jednak w pełni przed potencjalnymi sytuacjami groźnymi dla zdrowia, a nawet życia. Zakład produkcyjny jest miejscem zautomatyzowanym i bezpiecznym, niemniej i tam zdarzają się wypadki. Każdy zakład pracy powinien więcej być, zgodnie z polskim i unijnym prawem pracy, zaopatrzony w apteczki zakładowe.

Apteczka zakładowa tym się różni od osobistej czy samochodowej, że jest odpowiednia do zawieszenia w konkretnym miejscu obiektu. Jest też nieco większa, a jej opakowanie nie jest wykonane z materiału poliestrowego, tkaniny, raczej z trwałego i stosunkowo odpornego plastikowego opakowania. Powinna znaleźć się w widocznym miejscu i być gotowa do użytku w każdej chwili.

W naszej ofercie klienci znajdują wiele modeli apteczek zakładowych. Apteczka zakładowa z wyposażeniem z naszej oferty jest odpowiednio zaopatrzona, bez względu na model. Poszczególne modele mogą różnić się jednak składem, dlatego prosimy o jego sprawdzenie przed zakupem konkretnego modelu.

Apteczki zakładowe – wyposażenie

W apteczkach, które oferujemy, znajdują się przeróżne przybory potrzebne do wykonania opatrunków czy innych czynności podczas udzielania pierwszej pomocy. W skład apteczki zakładowej wchodzą między innymi (w zależności od modelu):

- bandaże elastyczne;

- zestawy plastrów;

- chusty opatrunkowe;

- chusteczki nasączone środkiem odkażającym;

- jednorazowe rękawiczki winylowe;

- bandaże z kompresami;

- kompresy na rany;

- koce termiczne;

- nożyce;

- ustnik do sztucznego oddychania;

- instrukcja udzielania pierwszej pomocy;

- inne.

Skład poszczególnych modelów apteczek zakładowych może się różnić między konkretnymi egzemplarzami. Nie należy odkładać zakupu apteczki zakładowej na późniejszy czas. Wypadki zdarzają się w nawet najbardziej zabezpieczonych zakładach, gdzie normy BHP są rygorystycznie przestrzegane. Zapraszamy do przeglądania oferty!

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane