Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe


Wkrętaki to podstawowe narzędzia, które zawsze warto mieć na stanie!

Trudno by było wyobrazić sobie warsztat, zakład produkcyjny, czy plac budowy — gdzie brakuje tego popularnego typu narzędzi. Wkrętaki są tak uniwersalne w zastosowaniu, że powinien mieć je nawet student mieszkający na stancji z dala od domu. Wkrętak może przybrać postać narzędzia ręcznego — przystosowanego do dokładnych prac, jak skręcanie gotowych elementów i wszędzie tam, gdzie nie może dosięgnąć wkrętarka. Wkrętakiem ręcznym operujemy także podczas pracy z delikatnymi materiałami. Z kolei końcówki wkrętakowe, czyli tzw. bity — tworzą wymienny element wkrętarki, przystosowując ją do pracy z różnymi typami łbów wkrętów.

Najpopularniejsze są wkrętaki krzyżowe i płaskie

Tego rodzaju śrubokręty znajdują się prawdopodobnie w każdym przydomowym warsztacie i przydają się naprawdę często, nawet osobom, które z pracą warsztatową nie mają nic wspólnego. Kształtów i rozmiarów wkrętaki mogą przybierać oczywiście bardzo wiele, a oznacza się je zwyczajowo konkretnymi symbolami, jak PZ1, czy T40. 

Mamy w ofercie także solidne końcówki do narzędzi wyposażonych w funkcję udaru. Takie specjalistyczne końcówki stosowane są już najczęściej przez profesjonalistów w czasie prac wykończeniowych, remontowych i budowlanych. Zarówno wkrętaki, jak i końcówki wkrętakowe można nabyć u nas w praktycznych zestawach, które, notabene- są zawsze bardzo pożądanym prezentem dla każdego miłośnika majsterkowania. 

Wkrętak wkrętakowi nierówny! Wybierz konkretny model, który najlepiej spełni swoje zadanie

Możesz wybierać spomiędzy ofert wielu popularnych w branży producentów, które różnią się użytym do wyrobu konkretnego narzędzia stopem, sposobem wykończenia rękojeści w przypadku wkrętaków manualnych oraz sposobem opakowania. Wbrew pozorom ten ostatni czynnik jest bardzo istotny ze względu na to, że np. bity bardzo często są gubione. Mają postać niewielkich pręcików i lubią wypadać z kieszeni — zatem często o ich żywotności decyduje sposób przechowywania. 

Nieważne, czy zdecydujesz się na pojedyncze narzędzie, czy na cały zestaw wkrętaków — abyś mógł pracować z zadowoleniem, pokuś się na zakup solidnego wyrobu o najlepszej jakości. Firmowy warsztat zawsze wymaga dobrych narzędzi, które opierają się wzmożonej eksploatacji wysoką trwałością użytych do produkcji materiałów. Z kolei w przypadku użytku domowego — jeśli tylko go nie zgubisz — twój ulubiony wkrętak może być z tobą przez długie lata. Zawsze, kiedy tego potrzebujesz. 

Zobacz także:

Narzędzia do naprawy rowerów | Narzędzia do motocykli | Narzędzia budowlane

Ostatnio oglądane