Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry


Piły

Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości piły, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Od tych związanych z obróbką drewna po mechanikę, a nawet firmy budowlane. Każda dostępna w tej kategorii piła została odpowiednio wykonana oraz wyprofilowana, tak aby jej użytkowanie nie stanowiło najmniejszego problemu. Jesteśmy przekonani, że te przenośne, bezpieczne, a zarazem naprawdę funkcjonalne narzędzia, okażą się bardzo dobrym zakupem. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami, które tutaj przygotowaliśmy. Jest ich naprawdę sporo!

Funkcjonalne piły do drewna z naszej oferty

Myśląc o piłach, wielu osobom nasuwają się od razu sprzęty, które zostały dostosowane do cięcia drewna. Oczywiście nie brakuje ich wśród przygotowanych przez nas propozycji. Każda dostępna tutaj piła do drewna jest bardzo poręczna, dzięki czemu możliwe jest jej bezproblemowe transportowanie. Co więcej, zadbaliśmy o to, aby nasze sprzęty były kompatybilne z większością ostrz, które można zakupić w sklepach. 

Decydując się na konkretny produkt, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na odpowiednio oszlifowane zęby, dzięki którym przecinanie drewna staje się o wiele prostsze i wymaga użycia mniejszej siły. W ręce naszych klientów oddajemy wysokiej jakości produkty, dzięki którym codzienna praca może okazać się łatwiejsza. Wybór konkretnej wersji piły warto uzależnić od tego, do czego konkretnie ma być używana. Ręczne modele pił znacząco ułatwiają, chociażby pracę w ogrodzie. Nasze modele przydadzą się również osobom, które samodzielnie konstruują, np. drewniane meble. Dowiedz się, ile konkretnie zębów ma dana piła, a także, do jakiego rodzaju cięć jest polecana, co bez wątpienia ułatwi Ci satysfakcjonujące zakupy w naszym sklepie.

Przenośne, ręczne piły, które warto dla siebie wybrać

Oprócz klasycznych wariantów dostosowanych do cięcia drewna w naszym sklepie BHP Gabi można wybrać także niezwykle popularne piły kątowe. Swoją popularność zawdzięczają oczywiście temu, że mogą być wykorzystywane pod różnymi kątami. Jeżeli zaś chodzi o długość ostrzy, to wynosi ona nawet 55 cm, co z kolei umożliwia swobodne przecinanie nawet dłuższych kawałków. Piła do cięcia metalu z wysokiej jakości ostrzem, a także poręczną rękojeścią z tworzywa, będzie bez wątpienia dobrym zakupem na długi czas. Nie musisz martwić się o to, że taka piła do metalu ręczna szybko się złamie i będzie wymagać wymiany. Ręczna piła do metalu bez wątpienia znajdzie zastosowanie i w firmach budowlanych i w warsztatach ślusarskich. Bardzo często sięgają po nie również prywatne osoby. Z taką piłą możliwe jest swobodne i przede wszystkim - bardzo precyzyjne cięcie.

Jeżeli potrzebna jest Ci odpowiednia piła kątowa do metalu lub drewna i nie wiesz, który z dostępnych tutaj wariantów najlepiej wybrać, możesz się z nami skontaktować. Podpowiemy, czym różnią się od siebie poszczególne rozwiązania, a także która piła będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem. Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia na wybraną przez siebie piłę.

Ostatnio oglądane