Filtry

60110 e.s. Przeciwdeszczowa kurtka leśna

Strauss

14 dni

436,65 zł

(355,00 zł netto)

61509 Kurtka przeciwdeszczowa e.s.concrete

Strauss

14 dni

430,50 zł

(350,00 zł netto)

61519 Kurtka przeciwdeszczowa e.s.concrete

Strauss

14 dni

430,50 zł

(350,00 zł netto)

61529 Kurtka przeciwdeszczowa e.s.concrete

Strauss

14 dni

430,50 zł

(350,00 zł netto)

61539 Kurtka przeciwdeszczowa e.s.concrete

Strauss

14 dni

429,27 zł

(349,00 zł netto)

71130 e.s. Kurtka funkcyjna CI

Strauss

14 dni

372,69 zł

(303,00 zł netto)

71131 e.s. Kurtka funkcyjna CI

Strauss

14 dni

372,69 zł

(303,00 zł netto)

71132 e.s. Kurtka funkcyjna CI

Strauss

14 dni

372,69 zł

(303,00 zł netto)

71133 e.s. Kurtka funkcyjna CI

Strauss

14 dni

375,15 zł

(305,00 zł netto)

77667 e.s. Kurtka przeciwdeszczowa

Strauss

14 dni

414,51 zł

(337,00 zł netto)


Kurtki przeciwdeszczowe

Warunki atmosferyczne nieraz utrudniają pracę. Kiedy wykonywana praca wymaga przebywania na niezadaszonej powierzchni warto mieć zawsze przy sobie odzież przeciwdeszczową. Uniwersalnym rozwiązaniem są kurtki wodoodporne i przeciwdeszczowe BHP z naszej oferty. Zapewniają one komfort, ponieważ nie wchłaniają wody. Zapewniamy kurtki we wszystkich rozmiarach i różnorodnych kolorach. W ofercie także kurtki z elementami odblaskowymi.

Kurtki robocze przeciwdeszczowe i nie tylko

O niezwykle bogaty asortyment sklepu dbają najwięksi producenci. Wśród nich znajdują się między innymi: Ardon, Beta, Cerva, Delta Plus, Dunderdon, Industrial Starter, Kramp, Leber&Hollman, Portwest, Projob, Pros, R.E.I.S., Snickers, Strauss oraz Vizwell. Wszystkie kurtki przeciwdeszczowe robocze, które produkują, są najwyższej jakości. Do modeli, które można znaleźć w sklepie internetowym BHP-Gabi należy kurtka:

  • - ocieplana typu parka – wykonana z materiałów izolujących, zapewnia pracownikowi dodatkową ochronę termiczną w trudnych warunkach pogodowych. Może być stosowana w różnych branżach, gdzie pracownicy narażeni są na niskie temperatury lub w miejscach, gdzie wymagana jest dodatkowa ochrona przed wiatrem i opadami. Kurtki przeciwdeszczowe parki mogą mieć podszewkę wykonaną z puchu, poliestru lub innych materiałów termoizolujących, które zapewniają użytkownikowi odpowiedni poziom komfortu.
  • - wodoodporna leśna – to rodzaj odzieży roboczej zaprojektowanej z myślą o pracownikach leśnych. Kurtki przeciwdeszczowe tego typu charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zapewniając dodatkową ochronę przed ostrymi gałęziami, kolcami i innymi niebezpieczeństwami występującymi w lesie.  
  • - funkcyjna – charakteryzuje się dodatkowymi użytecznymi rozwiązaniami, takimi jak kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny, regulowane mankiety i kaptur ( niekiedy z dodatkowym daszkiem), sznurki ściągające, a czasem też panele wentylacyjne, które zapobiegają przegrzaniu ciała podczas pracy. 
  • - dalekomorska – zaprojektowana z myślą o pracownikach, którzy wykonują swoją pracę na morzu lub oceanie, w trudnych warunkach klimatycznych i atmosferycznych, np. na statkach, platformach wiertniczych czy innych konstrukcjach morskich. Kurtki robocze przeciwdeszczowe tego typu są odporne na działanie słonej wody. 
  • - kwasoługoochronna – kurtka powstająca z wykorzystaniem materiałów odpornych na potencjalnie groźne ciecze chemiczne, w szczególności mocne kwasy i zasady. 
  • - paroprzepuszczalna – wykonana z materiałów, które umożliwiają odprowadzanie wilgoci z ciała, jednocześnie chroni przed deszczem i wilgocią z zewnątrz. Dzięki temu użytkownik pozostaje suchy, co zapewnia mu odpowiedni komfort termiczny podczas pracy w trudnych warunkach pogodowych. 
  • - sztormowa kangurka – rodzaj kurtki ochronnej, która jest bardzo popularna w branży morskiej. Kurtka ta zapewnia ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie zapewniając komfort termiczny i funkcjonalność podczas pracy.

W naszej ofercie dostępne są również wiatrówki z poliamidu powlekanego poliuretanem oraz z poliestru powlekanego PVC. Cienkie kurtki przeciwdeszczowe męskie tego typu charakteryzuje niewielka waga, dzięki czemu okazują się praktyczne w wielu pracach w plenerze.

Jednak to nie wszystko. W asortymencie sklepu w tej kategorii znaleźć można także inne produkty, między innymi kamizelkę wodochronną ostrzegawczą, płaszcze przeciwdeszczowe, czy spodnie ogrodniczki. Warto pamiętać, że specjalistyczna odzież ochronna to coś, czego nie zastąpią tanie kurtki przeciwdeszczowe ze sklepów sportowych. Zadbajcie Państwo o zdrowie i życie Twoich pracowników z należytą dbałością, stawiając na profesjonalne produkty z naszego sklepu BHP Gabi.

Sprawdź także:

Kurtki robocze | Kurtki damskie | Kurtki robocze zimowe | Kurtki reklamowe

Przeczytaj na blogu:

Ostatnio oglądane