Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Drzewołazy aluminiowe Dr 2A Protekt

Protekt

14 dni

835,17 zł

(679,00 zł netto)

Drzewołazy aluminiowe Dr 3A Protekt

Protekt

14 dni

819,18 zł

(666,00 zł netto)

Drzewołazy stalowe Dr 1 Protekt

Protekt

14 dni

619,92 zł

(504,00 zł netto)

Drzewołazy Stalowe Dr 2 Protekt

Protekt

14 dni

654,36 zł

(532,00 zł netto)

Drzewołazy stalowe Dr 3 Protekt

Protekt

14 dni

635,91 zł

(517,00 zł netto)

Drzewołazy stalowe Dr 4 Protekt 4384

Protekt

14 dni

633,45 zł

(515,00 zł netto)


Drzewołazy

Nasze drzewołazy do chodzenia po drzewach to produkty dedykowane pracownikom, którzy podczas swojej pracy muszą wspinać się na drzewach. Korzystać więc z nich będą przede wszystkim pracownicy pielęgnujący zieleń - arbortyści, drwale czy strażacy. To nowatorski sposób na zapewnienie sobie bezpieczeństwa podczas pracy w trudnych warunkach. To produkty przede wszystkim dające komfort wspinania się przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pracy.

Drzewołazy dla komfortu i bezpieczeństwa

Produkty z tej kategorii przede wszystkim nie mogą krępować ruchów czy być niewygodne. Wspinaczka po drzewach wymaga dużej sprawności i dlatego nasze drzewołazy stalowe i aluminiowe w najmniejszym stopniu nie ograniczają zakresu ruchu użytkowników. Przetestowane w ekstremalnych warunkach mogą być polecone każdemu, komu przyjdzie wspinać się na drzewa.

Bezpieczeństwo na wysokości dzięki drzewołazom

Praca na wysokości wiąże się z zagrożeniem życia, dlatego nasze produkty cechuje najwyższa jakość oraz komfort użytkowania. Współpracujemy z wiodącymi producentami, dzięki czemu możemy zaoferować świetny sprzęt w przystępnej cenie. Nasi pracownicy wybierają jedynie sprawdzone artykuły, co daje pewność, że nasze drzewołazy sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach. Dla nas najważniejsze jest zdrowie klientów, dlatego oferujemy jedynie drzewołazy produkowanie z najlepszych materiałów: stali czy aluminium. Drzewołazy aluminiowe dla arborystów to odpowiedni wybór.

Najlepszy sprzęt w przystępnej cenie

Z powodu wysokiej ceny mało osób decyduje się na zakup. Nasz sklep, dzięki współpracy z najlepszymi, może pochwalić się szerokim wyborem produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Drzewołazy marki Protekt od lat słyną z wysokiej jakości. W naszym sklepie ceny drzewołazów zaczynają się już od 170 złotych netto. W takiej cenie proponujemy sprzęt z najwyższej półki, dzięki któremu będą się Państwo czuli bezpiecznie i komfortowo w nawet najcięższych warunkach. Nasze drzewołazy arborystyczne mają możliwość regulacji, tak aby dopasować je do łydki i kostki pracownika.

Z nami wspinaczka to przyjemność

Wiemy, jak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas wspinaczki, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo drzewołazy zapewniające komfort i bezpieczeństwo w trakcie prac na wysokości. Ogrodnicy, drwale, strażacy – wszyscy zaufali produktom marki Protekt, która od lat cechuje się niesamowitą jakością w atrakcyjnej cenie. W ofercie posiadamy drzewołazy aluminiowe oraz stalowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępnych drzewołazów!

Polecamy również: Słupołazy

Ostatnio oglądane