Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry


Słupołazy

Praca na słupach z elektrycznością wymaga używania odpowiedniego sprzętu i zabezpieczeń. Aby sprawnie, skutecznie i bez zbędnego ryzyka wspiąć się na słup, czy to drewniany, czy żelbetowy, należy wykorzystywać specjalne oprzyrządowanie – słupołazy.

W naszej ofercie znajdują się takie produkty, jak: - słupołazy do słupów drewnianych;
- słupołazy do słupów wirowanych;
- słupołazy do słupów żelbetowych;
- akcesoria (paski i rolki wymienne do słupołazów).

Słupołazy do chodzenia po słupach od BHP-Gabi

Każdy z modeli dostępnych w naszym sklepie przeszedł stosowną kontrolę jakości i został opatrzony odpowiednim atestem. Atest stanowi potwierdzenie jakości słupołazów i ich wysokiej funkcjonalności w różnorodnym środowisku (drewno, żelbet etc.).

Słupołazy z naszej oferty z łatwością dopasujesz do kształtu i rozmiaru własnych stóp. Odpowiednie dopasowanie jest kluczowe nie tylko dla komfortu Twojej pracy, ale również bezpieczeństwa czynności wykonywanych na określonej wysokości.

Oferta obejmuje także wymienne rolki do słupołazów, a także paski. Każdy model, który jest intensywnie użytkowany, może w pewnym momencie się zużyć. Zapewniamy, że nie nastąpi do zbyt szybko, jeśli jednak dany model ulegnie wreszcie uszkodzeniu, nie będziesz musiał kupować nowego. Wystarczy, że wymienisz paski bądź rolki, które są elementami najsilniej eksploatowanymi, a Twój model stanie się na powrót w pełni funkcjonalny i gotowy do użytku.

Słupołazy z naszej oferty są bardzo uniwersalne. Dzięki nim możliwe jest wspinanie się na słupy o zróżnicowanych średnicach. Produkty z naszego asortymentu wykonywane są z odpornych na zużycie materiałów, a więc stali hartowanej (zabezpieczona przed korozją), mocnej skóry/tkaniny powlekanej (paski różnią się materiałem wykonania w zależności od rodzaju słupołazów) oraz wytrzymałej gumy.

Stabilne wspinanie się po słupie jest możliwe. Wykorzystaj sprzęt z naszej oferty, a z pewnością przekonasz się o jego jakości. Wierzymy, że okażą się przydatne podczas pracy z elektrycznością na słupach drewnianych, żelbetowych oraz wirowanych!

Zobacz także:

Kaski ochronne | Akcesoria do kasków ochronnych | Odzież ochronna

Ostatnio oglądane