Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

FBS0051 Zestaw lamp rowerowych WEEKS

Falcon Eye

7 dni

28,62 zł

(23,27 zł netto)

Led-501033 Uchwyt Magnetyczny Ledlenser

Ledlenser

7 dni

185,00 zł

(150,41 zł netto)


Oświetlenie rowerowe

Masz rower? Potrzebne Ci także oświetlenie rowerowe! Nie tylko dla własnego komfortu podczas jazdy po zmroku czy bezpieczeństwa (swojego i innych uczestników ruchu drogowego czy przechodniów). Również dlatego, że jazda po zmroku jednośladem bez oświetlenia rowerowego jest wykroczeniem, za które możesz zapłacić niepotrzebny mandat. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na profesjonalne oświetlenie rowerowe, którego szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie!

Nasz asortyment obejmuje: oświetlenie rowerowe tylne, oświetlenie rowerowe przednie, oświetlenie na koła rowerowe, świecące opaski zakładane na rękę oraz latarki ręczne oraz zestawy i akcesoria.

Bogata oferta lamp rowerowych na BHP-Gabi

Wśród akcesoriów znajdują się takie produkty, jak na przykład uchwyty magnetyczne, dzięki którym z łatwością zamontujesz na swoim jednośladzie latarkę ręczną. Dlaczego warto zainwestować i w jedno, i w drugie? Z prostej przyczyny: zarówno lampy rowerowe przednie, jak i tylne zasilane bateriami, mogą rozładować się w najmniej spodziewanym momencie. W takich sytuacjach poradzisz sobie w terenie, wykorzystując wcześniej wspomniane latarki ręczne.

Niepraktyczne będzie ich używanie za pomocą dłoni – ten sposób obniży komfort jazdy i negatywnie wpłynie na poziom Twojego bezpieczeństwa. Wystarczy jednak odpowiedni uchwyt magnetyczny do trzymania latarki, by przygotować się na takie ewentualności.

Oświetlenie rowerowe zestaw – ten produkt jest przeznaczony do kompleksowego oświetlenia roweru, tak z przodu, jak i z tyłu (sprawdź także oświetlenie rowerowe tylne na bagażnik, jeśli Twój rower jest w niego wyposażony). W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do tego, abyś bezpiecznie i komfortowo poruszał się rowerem po zmroku.

Oferta obejmuje lampy rowerowe od wielu producentów o zróżnicowanej mocy. Wszystko po to, byś mógł wybrać optymalne oświetlenie do stylu swojej jazdy i warunków, w których będziesz jechał rowerem. Wierzymy, że oświetlenie rowerowe z naszej oferty okaże się przydatne za każdym razem, gdy wsiądziesz na rower po zmroku. Owocnych i przyjemnych zakupów!

Zobacz także:

Narzędzia do naprawy rowerów

Ostatnio oglądane