Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

ACL0111 Lampa kempingowa w stylu marynistycznym - Pacifica

Mactronic

Produkt archiwalny

275,46 zł

(223,95 zł netto)

Latarka Led P2307 99400004 Cerva

Cerva

7 dni

243,54 zł

(198,00 zł netto)


Lampy turystyczne

Chętnie spędzasz czas na świeżym powietrzu? Uwielbiasz biwakować? Jeżeli tak, to nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz poznaj proponowane przez firmę GABI centrum BHP lampy turystyczne. To propozycje, które zdążyły się już spodobać naprawdę dużej liczbie klientów. Doceniają je przede wszystkim ci kupujący, którzy szukają niezawodnych, a zarazem naprawdę stylowych propozycji dla siebie. Zapraszamy!

Praktyczne i estetyczne lampy kempingowe

Co powiesz na lampy turystyczne akumulatorowe w stylu marynistycznym? A może wybierzesz dla siebie wariant, który podczas palenia, tworzy efekt płomienia? Nie da się ukryć, że takie oświetlenie bez wątpienia doda Twojej wycieczce niepowtarzalnego charakteru. Wspólnie spędzony na zewnątrz czas będzie tym samym jeszcze przyjemniejszy. Każda nasza lampa kempingowa akumulatorowa może być z powodzeniem wykorzystywana także po prostu w ogrodzie, czy na działce. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest odpowiednie oświetlenie terenu z wykorzystaniem stosunkowo niewielkiej lampy. Wykorzystane diody LED emitują krystalicznie białe i ciepłe, a zarazem naprawdę przytulne światło. Spędzanie przy nich czasu na świeżym powietrzu stanie się niezapomnianą przygodą.

Sprawdź nasze latarki turystyczne i wybierz model dla siebie

Prezentowane w naszej ofercie latarki kempingowe to sprzęt, któremu bez wątpienia można zaufać. Warto tutaj bowiem zwrócić uwagę, chociażby na wysoką wodoszczelność, a także na stosunkowo szybki czas ładowania. W proponowanych przez nas zestawach znajdują się baterie. Latarki turystyczne w zależności od wybranego wariantu są źródłem światła 10 W LED, które pozwoli na swobodne oświetlenie przestrzeni, czy to w ogrodzie, czy wokół namiotu. Produkowane ze sprawdzonych i wytrzymałych materiałów latarki turystyczne dobrze i długo służą, dlatego z całą pewnością będziecie mogli je zabrać nie tylko na jeden wyjazd.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości lampa kempingowa, to odpowiedni model dla siebie znajdziesz właśnie w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź także:

Butelki | Lodówki turystyczne | Piersiówki | Naczynia

Ostatnio oglądane