Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Led-502053 Lampa Kempingowa Ledlenser Ml4

Ledlenser

7 dni

185,00 zł

(150,41 zł netto)

MKC0011 Latarka brelok MICRO SNIPER, 13 lm

Mactronic

Produkt archiwalny

22,76 zł

(18,50 zł netto)


Brelok do kluczy z latarką

Kompaktowe latarki brelokowe cieszą się coraz większą popularnością i nic nie wskazuje na to, aby to miało się zmienić. Z czego to wynika? Z tego, że są to niewielkie, a zarazem dobrze oświetlające wybraną przestrzeń egzemplarze. Wśród naszych propozycji znajduje się wiele różnych, dlatego znalezienie idealnej latarki brelokowej nie powinno stanowić żadnego problemu. Zapraszamy.

Jakie latarki brelokowe czekają w naszej ofercie?

Breloczek do kluczy latarka to stosunkowo niewielki sprzęt, który można cały czas nosić przy sobie — w torebce, albo kieszeni. Obsługa takich latarek, tj. ich włączenie i ponowne wyłączenie nie sprawia większego problemu, ponieważ wystarczy je przekręcić w odpowiednią stronę. Wszystkie z dostępnych w tej kategorii latarek wyróżniają się na tle innych propozycji swoją klasą szczelności. Taka ochrona sprawia, iż nie ma obaw o to, że latarka się zachlapie, a co za tym idzie — nie będzie nadawała się do dalszego użytku. Latarka breloczek LED może być na co dzień wykorzystywana np. w formie odblasku, wtedy, gdy wybierasz się po zmroku na spacer. Na naszych klientów czekają z jednej strony niepozorne i niewielkie, z drugiej bardzo profesjonalne latarki brelokowe, których wybór bez wątpienia warto rozważyć.

Praktyczne latarki brelokowe, które nie zajmują dużo miejsca

Breloczek latarka to niewielkie urządzenie, które nawet po wyłączeniu zwraca na siebie uwagę. A wszystko dzięki zastosowaniu specjalnych elementów fluorescencyjnych. Nasi klienci mają możliwość wybrania dla siebie, chociażby latarek od firmy Ledlenser, czy Mactronic. I jedna i druga marka zwraca ogromną uwagę na detale, dzięki czemu prezentowane tutaj latarki naprawdę zachwycają. Taki produkt będzie świetną opcją na prezent, zwłaszcza dla kogoś, kto często spaceruje lub lubi odpoczywać na świeżym powietrzu. Latarka to jeden z tych elementów wyposażenia, który zawsze warto mieć przy sobie.

Latarki brelokowe są niewielkie, poręczne, a generują przyjemne w odbiorze i mocne światło. Serdecznie zapraszamy do zakupu modeli z naszej oferty.

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane