Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe


Reflektory i szperacze

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wysokiej jakości lamp, które znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Z tego też względu w tej kategorii proponujemy reflektory i szperacze, z których ofertą zdecydowanie warto się zapoznać! To świetne oświetlenie, które zostało już docenione przez dużą liczbę klientów naszego sklepu. Zapraszamy.

Czym wyróżniają się nasze reflektory zewnętrzne?

Klienci sklepu BHP Gabi mają możliwość wybrać dla siebie między innymi przeróżne reflektory zewnętrzne, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. To modele akumulatorowe, wyposażone w specjalne, mocne diody, które generują intensywne światło. Czym jeszcze zachwyca to oświetlenie? Reflektory led umożliwiają zarówno klasyczny, jak i pistoletowy chwyt, dzięki czemu ich zastosowanie może być różnorodne. 

A już, zwłaszcza że możliwe jest rozłożenie specjalnej nóżki, a tym samym ustawienie lampy na płaskiej powierzchni. A jakie jest konkretne zastosowanie takiego oświetlenia zewnętrznego? Reflektory przez to, że generują mocne i skoncentrowane światło, sprawdzają się doskonale do oświetlenia strategicznych punktów w ogrodzie. Może to być np. dróżka, która prowadzi do domu, ale i wejście do garażu, czy nawet altana. Wszystkie te miejsca, które w nocy zdecydowanie potrzebują dodatkowego oświetlenia.

Latarki szperacze stworzone do zadań specjalnych

Bez wątpienia mocne latarki szperacze są bardzo często wykorzystywane w trudnych warunkach. Z reguły wykorzystuje się je podczas przeróżnych poszukiwań, czy nawet podczas różnorodnych misji ratowniczych. Oczywiście sprawdzają się również w domowych warunkach. Te modele są cięższe od klasycznych latarek, ponieważ generowane przez nie światło jest bardzo intensywne i wytrzymałe. Takie latarki sprawdzają się nawet wtedy, gdy warunki atmosferyczne są znacznie utrudnione, a wszystko dzięki ich dużej odporności na deszcz, czy śnieg.

Jeżeli zainteresowały Cię nasze reflektory, szperacze to najlepiej od razu zapoznaj się z produktami, które przygotowaliśmy. To wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia bezproblemowe oświetlenie wybranych przestrzeni.

Ostatnio oglądane