Filtry

 rękawice ochronne Versatouch 92-200 Ansell

Ansell Edmont

Produkt archiwalny

66,42 zł

(54,00 zł netto)

7476236 Lateksowe rękawice domowe Super II

Strauss

14 dni

12,30 zł

(10,00 zł netto)

7611007 Rękawice nitrylowe Sahara

Strauss

14 dni

23,37 zł

(19,00 zł netto)

7611065 Rękawice nitrylowe ESH N640

Strauss

14 dni

19,99 zł

(16,25 zł netto)

7611067 Rękawice nitrylowe ESH N630

Strauss

14 dni

23,37 zł

(19,00 zł netto)

7611068 Rękawice nitrylowe ESH N660

Strauss

14 dni

19,99 zł

(16,25 zł netto)

7611217 Specjalne rękawice lateksowe

Strauss

14 dni

15,38 zł

(12,50 zł netto)


Rękawice nitrylowe, lateksowe, neoprenowe, poliestrowe

Na każdym stanowisku pracy najważniejsze jest bezpieczeństwo pracownika. Wykonywanie niektórych obowiązków służbowych wymaga na przykład odpowiedniego zabezpieczenia dłoni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W naszej ofercie zawarliśmy rękawice chroniące przed czynnikami chemicznymi, termicznymi oraz przed zagrożeniami mechanicznymi. Znajdziesz tutaj rękawice z nitrylu, lateksu, neoprenu i poliestru.

Rękawice w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są trwałe i zapewniają komfort pracy, wygodę oraz chronią przed odciskami. Sprawdzają się w każdych warunkach. Specyfika każdego rodzaju rękawic ochronnych jest dostosowana do charakteru wykonywanej pracy.

W jakich branżach niezbędne są rękawice ochronne nitrylowe lub wykonane z innych materiałów?

Rękawice ochronne – nitrylowe, lateksowe czy inne – są nieodłącznym elementem codziennego wyposażenia w wielu zakładach pracy. W sektorze motoryzacyjnym, zarówno podczas obsługi maszyn, jak i pracy z płynami eksploatacyjnymi, dłonie potrzebują ochrony. Pomagają też utrzymać najwyższy standard higieny w kuchni restauracyjnej, niezależnie czy jesteś szefem kuchni, czy pomocnikiem kuchennym. Podobnie jak w świecie medycyny – w przychodniach, szpitalach, klinikach, gabinetach lekarskich – chronią nie tylko personel, ale i pacjentów.

Na budowach, w przemyśle ciężkim oraz wszędzie tam, gdzie narażasz się na kontakt z ostro zarysowanymi krawędziami i gdzie ryzyko uszkodzenia dłoni jest nieuniknione, rękawice ochronne z tworzyw sztucznych czy rękawice gumowe są niezbędne.

Zaopatrz się w rękawice nitrylowe czy lateksowe, jeśli czujesz taką potrzebę – bez względu na branżę, w której działasz.

Rękawice robocze nitrylowe i nie tylko – duży wybór w sklepie BHP-Gabi

Asortyment rękawic ochronnych w naszym sklepie BHP-Gabi jest nie tylko rozbudowany, ale też zróżnicowany. Znajdziesz tutaj rękawice takich producentów, jak Active Gear, Ansell Edmont, ATG, Beta, Cerva, Delta Plus, Dupont, Granberg, Industrial Starter, Portwest, R.E.I.S., RS, Secura, Strauss, Sungboo, Uvex. Dostępne są rękawice na wpół powlekane, w całości powlekane, z dodatkowymi warstwami, w wersji klasycznej oraz przedłużonej, zakończonej rękawami zewnętrznymi (chroniąc w ten sposób nie tylko dłonie, ale i rękę do łokcia, a nawet wyżej).

Każdy produkt jest dokładnie opisany, więc wiesz, jakie normy spełnia i w jakich warunkach gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Dodatkowo przed zakupem warto przemyśleć rozmiar rękawic nitrylowych oraz wszystkich pozostałych. Niektóre modele występują aż w sześciu rozmiarach – od XS do XXL. Pomocna w wyborze będzie z pewnością zamieszczona tabela z wymiarami, z której dowiesz się, jaki rozmiar pasuje na dany obwód i długość dłoni.

Zapoznaj się z ofertą rękawic ochronnych i pamiętaj, że większość modeli pakowanych jest po 12 sztuk.

Przeczytaj również:

Ostatnio oglądane