Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry


Maseczki oraz półmaseczki higieniczne

W dobie pandemii, ale także w sytuacjach narażenia na zakażenie się drogą kropelkową, noszenie maseczek zasłaniających usta i nos stało się nieodzowne. Dlatego również w naszym sklepie BHP Gabi znajdziecie maseczki higieniczne, które zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz zaleceniami WHO należy nosić w miejscach zatłoczonych, w kontaktach z ludźmi przy braku możliwości zachowania odległości mniejszej niż 2 m.

Jednorazowe maseczki higieniczne

Maseczki higieniczne dostępne w naszej ofercie to m.in. jednorazowe maseczki higieniczne z polipropylenu. Posiadają one specjalną, giętką blaszkę, która umożliwia lepsze dopasowanie do kształtu nosa, zapobiegając parowaniu okularów. Z tego powodu są to produkty polecane szczególnie osobom, które noszą na stałe okularu lub z racji wykonywanej pracy noszą okulary, lub gogle ochronne.

Maseczki jednorazowe pakowane są po 50 sztuk, co daje korzystną cenę jedynie 17 groszy netto za sztukę.

Maseczki higieniczne wielorazowe

Choć dla zachowania higieny najlepiej używać przez krótki czas maseczek jednorazowych, przy odpowiednich środkach ostrożności sprawdzą się także maseczki wielorazowe. Polecamy trójwarstwowe maseczki higieniczne, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów drogą kropelkową. Maski pakowane są po 50 lub po 100 sztuk. Wiązanie na tasiemki pozwala dopasować przyleganie maski do twarzy niezależnie od różnic w budowie ciała.

W BHP Gabi dostępne są także półmaski, czyli maseczki osłaniające nos i usta, wyposażone w filtr FFP2.

Ostatnio oglądane