Cena :

od:

do:

Producent

Opcje dodatkowe

Filtry

Dyspenser z Plastrami Pldpdd Plum

Plum

14 dni

199,88 zł

(162,50 zł netto)

Dyspenser z Plastrami Pldpwref Plum

Plum

14 dni

146,06 zł

(118,75 zł netto)

Dyspenser z Plastrami Plpef Plum

Plum

14 dni

43,05 zł

(35,00 zł netto)

Plastry Plalu 72X25 Plum

Plum

14 dni

55,35 zł

(45,00 zł netto)

Plastry Plav 72X25 Plum

Plum

14 dni

49,20 zł

(40,00 zł netto)

Plastry Plbs 72X25 Plum

Plum

14 dni

47,97 zł

(39,00 zł netto)

Plastry Plpd Plum

Plum

14 dni

57,20 zł

(46,50 zł netto)

Plastry Plpwr Plum

Plum

14 dni

33,21 zł

(27,00 zł netto)


Wyposażenie apteczki

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo oraz ochrona życia i zdrowia. Dlatego stawiamy na najnowocześniejsze, przetestowane pod różnym kątem i zarazem najskuteczniejsze rozwiązania. W przypadku udzielania pierwszej pomocy niezwykle ważne są pierwsze minuty. Dlatego warto mieć zawsze pod ręką doskonale wyposażoną apteczkę. Powinna się ona znaleźć w każdym zakładzie pracy, w samochodzie, a także w innych, często odwiedzanych miejscach.

W sklepie internetowym BHP-Gabi, staramy się, by poziom bezpieczeństwa naszych klientów był zachowany na jak najwyższym poziomie. Dlatego oferujemy produkty, które nie tylko są niezbędne, ale także posiadają wszelkie zalecane normy. Ponadto dzięki możliwości kontaktu, jesteśmy w stanie udzielić Ci profesjonalne porady, a także pomóc w doborze najlepszego rozwiązania na Twoje potrzeby.

Apteczka pierwszej pomocy w samochodzie i zakładzie pracy

Dokładamy największych starań do tego, aby klienci do nas wracali. Sprzedawane przez nas wyposażenie apteczki samochodowej i stosowanej w zakładzie pracy składa się między innymi z różnorodnych plastrów pochodzących od sprawdzonych producentów, takich jak PK Mot oraz Plum. Do najpopularniejszych wariantów obok pojedynczych plasterków różnego typu, zaliczyć można dyspensery wraz z zawartością. Praktyczne dozowniki wyposażone zostały w praktyczne półki oraz różnorodne warianty plastrów, w tym między innymi Plav, Pibs, Pldpwr, czy Pldpd. Ze względu na kompatybilne rozmiary, niewielkie dyspensery można umieścić dosłownie wszędzie, a więc również w miejscach, w których są one najbardziej pożądane. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej na temat apteczki pierwszej pomocy, czy innych produktów zachęcamy do przejrzenia bogatej oferty naszego sklepu internetowego BHP-Gabi, w razie potrzeby do zadawania pytań, a także do dokonywania zakupów!

Dlaczego odpowiednie wyposażenie apteczki jest takie ważne?

Obowiązkowe wyposażenie apteczki obejmuje takie produkty, które mogą przydać się w nieoczekiwanych sytuacjach. Warto wiedzieć, że są to między innymi elastyczne i zwykłe bandaże, gazy opatrunkowe, kompresy jałowe, a także plastry na rany. Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy to także jednorazowe rękawiczki, trójkątna chusta i nożyczki. Warto pamiętać o tym, że zawartość konkretnej apteczki musi być dostosowana do miejsca, w którym będzie się ona znajdować. W przypadku apteczek do samochodów, na pewno warto zdecydować się jeszcze na dobrze napisaną instrukcję pierwszej pomocy, czy koc ratunkowy. Jeżeli zaś chodzi o wyposażenie apteczek do wybranych zakładów pracy, to należy wziąć pod uwagę specyfikę i potrzeby danego miejsca.

Wyposażenie apteczki, którego nie można pominąć

Zwróciliśmy już uwagę na to, że podstawowe wyposażenie apteczki będzie różnić się w zależności od tego, w jakim konkretnie miejscu, będzie miała się znaleźć ta apteczka. Na szczęście nasza oferta jest różnorodna i obejmuje wiele, obowiązkowych produktów. Z całą pewnością warto zwrócić uwagę, chociażby na skompletowanie wyposażenia do apteczek, ale i na pojedyncze produkt, które również są u nas dostępne. Dużą popularnością cieszą się tzw. dyspensery z plastrami, a wszystko dzięki temu, że ich obsługa jest prosta, a samo wykorzystywanie takich plastrów bardzo wygodne. W zależności od konkretnego modelu, taki dyspenser może zawierać nawet 45 plastrów. W naszej ofercie można znaleźć także same wkłady uzupełniające.

Odpowiednie wyposażenie konkretnej apteczki to coś, co nie należy do najłatwiejszych zadań, a z drugiej strony, nie może zostać pominięte. A wszystko ze względu na to, że obecność apteczki jest obowiązkowa w wielu miejscach. Plastry, opatrunki i inna zawartość, znajduje zastosowanie zawsze wtedy, gdy dochodzi do jakiejś nagłej, niespodziewanej sytuacji, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, co powinno znaleźć się w konkretnej apteczce.

Ostatnio oglądane