WYMIENNY FILTR DO PÓŁMASEK ANTYSMOGOWYCH NEOPRENOWYCH CITY MASK

FILTER SERVICE

  • ID produktu: 13579
  • Kod produktu: NEO W

16,26 zł netto

20,00 zł brutto

Opis produktu

Filtr antysmogowy w postaci wkładki do półmaski neoprenowej służy do zabezpieczenia układu oddechowego przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów związanych m.in. z emisją spalin samochodowych.
Filtr połączony z półmaską neoprenową ( NEO Z, NEO N, NEO MIX, NEO F, NEO CZ) idealnie nadaje się do codziennego użytku w drodze do szkoły, biura, na zakupy.
Budowa filtra umożliwia skuteczną filtrację pyłów PM10, PM2,5, jak i submikronowych oraz dzięki wykorzystaniu warstwy z węgla aktywnego pozwala na absorbcję związków chemicznych takich jak: benzo(a)pireny, dwutlenek siarki (SO2) i dwutlenek azotu (NO2), związki toksyczne dla organizmu, powstające na skutek spalania paliw.

Czas użytkowania FILTRA zależy od wielu czynników tj. budowa ciała, wiek, wzrost, poziom wysiłku fizycznego, wykonywana czynność.
Przyjmuje się że produkt przydatny jest do użytku do momentu gdy opory oddechowe wynikające z zapchania pyłem są zbyt duże i uniemożliwiają swobodne oddychanie lub występuje zmiana organoleptyczna atmosfery powietrza pod płaszczyzną filtra w postaci wyczucia zapachu lub smaku substancji niebezpiecznej.
 

Zobacz także inne kategorie

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator