KOMPLETNA MASKA PRZECIWGAZOWA Z POCHŁANIACZEM ABEK ADV 200 LS MSA

MSA

  • ID produktu: 3898
  • Kod produktu: ABEK ADV 200 LS

109,00 zł netto

118,00 zł netto

134,07 zł brutto

Opis produktu

ADV 200 - PÓŁMASKA PRZCIWGAZOWA

Komplet z pochłaniaczmi A1B1E1K1 ADVANTAGE 200 LS Z POCHŁANIACZAMI ABEK1. Made in USA. ADVANTAGE 200 LS (certyfikowana według normy EN 140), jest idealna w sytuacjach, kiedy pracownicy narażeni są na niebezpieczeństwo w pracy, takie jak wysoka koncentracja dymów, par i gazów. Niezrównane dopasowanie i B/Bezpieczeństwo zostało zapewnione dzięki opatentowanemu systemu Multiflex. Miękka i elastyczna kombinacja gumy i plastiku, zapewnia doskonałe przyleganie, a przede wszystkim umożliwia szybkie i płynne zakładanie maski. Posiada uproszczone nagłowie o czteropunktowym zaczepieniu do części twarzowej. Advantage 200 LS posiada pełną linię filtrów cząsteczkowych, chemicznych oraz filtropochłaniaczy, zgodnych z normą EN 141 i 143. By spełnić indywidualne wymagania możesz wybrać pomiędzy klasycznymi filtrami Advantage lub wyjątkową gamą filtrów TabTec i Flexi.

POCHŁANIACZ A1B1E1K1

Pochłaniacz niebezpiecznych substancji chemicznych występujących w powietrzu w postaci par i gazów organicznych i nieorganicznych, par i gazów kwaśnych i pochodnych amoniaku. Służy do ochrony dróg oddechowych przed parami i gazami organicznymi i nieorganicznymi, kwaśnymi i pochodnymi amoniaku o ile ich stężenie w powietrzu nie przekracza 0,1 %. Minimalna ilość tlenu w powietrzu, przy której wolno pracować w półmasce z pochłaniaczami to 17 %.

Pochłaniacze łączone są z półmaską za pomocą zaczepu bagnetowego. Do półmasek ADVANTAGE 200 LS stosuje się 2 pochłaniacze. Występują w opakowaniach po 2 szt.

Zobacz także inne kategorie

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator