Nadruki

Placeholder

Zamawiając odzież możesz nam zlecić wykonanie na niej nadruków reklamowych.
Nadruki wykonujemy metodami:

 • flex
 • flock
 • haft komputerowy
 • termotransfer
 • sitodruk
 • solwent

W zależności od wielkości zamówienia możliwości technicznych doradzamy najbardziej ekonomiczną metodę nadruku.

Nadruki FLEX

Nadruk powstaje poprzez wgrzanie w materiał specjalnej folii wycinanej na ploterze. Charakteryzuje się idealnym kryciem materiału i wysoką trwałością. Wykorzystanie folii wiąże się z brakiem możliwości uzyskania przejść tonalnych. Idealne rozwiązanie do nadruków loga lub napisów na odzieży roboczej, T-shirtach i koszulkach polo.

Ilość kolorów 1 2 3 4
Nadruk duży 9,00zł 10,90zł 13,90zł 17,00zł
Nadruk mały 7,00zł 7,70zł 9,00zł 11,00zł
Projekt 59,00zł      

RABATY

 • zamówienie powyżej 20 szt. - 3%
 • zamówienie powyżej 50 szt. - 4% + projekt gratis
 • zamówienie powyżej 100 szt. - 5% + projekt gratis

Nadruk mały – nadruk o maksymalnej powierzchni 100cm2 a długość jednego z boków nie przekracza 15cm

Nadruk duży - nadruk o maksymalnej powierzchni 300cm2 a długość jednego z boków nie przekracza 30cm

Nadruk niestandardowy - nadruk powyżej 300cm2 - wyceniany indywidualnie

Termin realizacji - 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności
Minimalne zamówienie - 5 nadruków

SITODRUK

Nadruk powstaje poprzez przeciśnięcie farby przez uprzednio przygotowany szablon - matrycę (siatkę rozciągniętą na ramie). Metodą sitodruku można uzyskać nadruki jedno- i wielobarwne na materiałach typu: papier, tektura, folia, tkaniny. Wykonane nadruki cechują się bardzo dużą wytrzymałością oraz niską ceną jednostkową. Ze względu na konieczność wykonania dla każdego koloru osobnej matrycy sitodruk jest opłacalny przy dużych nakładach oraz gdy planuje się kolejne dodruki (po oczyszczeniu matrycę można wykorzystać ponownie).

Ilość kolorów 1 każdy następny
Nadruk duży 3,60zł 2,60zł
Nadruk mały 2,60zł 1,60zł
Przygotowanie matrycy dla jednego koloru 40,00zł
Oczyszczenie matrycy do ponownego użycia 20,00zł
Projekt 19,00zł

RABATY

 • zamówienie powyżej 100szt. - 5% + projekt gratis

Nadruk mały – nadruk o maksymalnej powierzchni 100cm2 a długość jednego z boków nie przekracza 15cm

Nadruk duży - nadruk o maksymalnej powierzchni kartki A4

Nadruk niestandardowy - nadruk większy niż format A4 - wyceniany indywidualnie

Termin realizacji - 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.
Minimalne zamówienie - 30 nadruków.

Opracowanie projektu:
Opłata nie dotyczy sytuacji, kiedy klient dostarcza projekt nadruku w formacie *.cdr (w tzw. „krzywych”) bądź kiedy nadruk jest zwykłym napisem wykonanym w oparciu o ogólnodostępną czcionkę.
Forma płatności - przedpłata na podstawie faktury pro-forma bądź wyceny.
Podane ceny są cenami netto do których należy doliczyć 23% podatku VAT


Haft komputerowy

Haft komputerowy jest najbardziej eleganckim i trwałym sposobem zdobienia odzieży. Jest odporny na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach. Jest to doskonały sposób na wyróżnienie projektu graficznego w sposób trójwymiarowy. Hafty można stosować na wielu różnych rodzajach odzieży i na wiele różnych sposobów. Polecany szczególnie do koszulek polo, na koszule, dresy, kurtki i polary oraz czapki itp. Nie zaleca się jednak stosowania na tkaninach poniżej 180g.

Pracujemy na 3 nowych, przemysłowych hafciarkach cyfrowych firmy  "Melco". Dzięki naszemu doświadczeniu oraz tym maszynom osiągamy perfekcyjne hafty, profesjonalny wygląd korporacyjny na każdej gotowej odzieży, dostępnej w szerokim wyborze z naszego magazynu. Możemy haftować nie tylko na standardowych częściach odzieży ale także na szerokim asortymencie różnych ubrań i akcesoriów, takich jak polary, czapki, spodnie itp. zgodnie z życzeniem naszych Klientów. Poprzez piękny haft na ubraniach korporacyjnych zapewniamy elegancki sposób prezentacji logotypu w miejscach publicznych. Ubrania można personalizować wyhaftowanymi nazwami lub numerami. Możemy również haftować emblematy, naszywki i aplikacje.

Użycie haftu:

Haft to doskonała technika, ponieważ jest idealna dla wszystkich rodzajów odzieży, korporacyjnej, promocyjnej, elementów mundurowych, roboczej
i innych według potrzeb Klienta.
Od dużych organizacji do małych firm - haftowanie odzieży to doskonały sposób na zdobienie odzieży pracowników, zapewniając doskonałą prezencję marki
i jej rozpoznawalność. Haft na odzieży promocyjnej zapewnia jej trwałość
i elegancję przez długi czas.

Zalety haftów:

 • Wyjątkowa wysoka jakość wykończenia
 • Elegancki i wyrafinowany wygląd
 • Niezwykła dokładność i wysoka wytrzymałość

Ograniczenia:

 • Ograniczenia idealnego odtworzenia skomplikowanych wzorów graficznych

Rozsądne koszt produkcji
Jedną z głównych zalet korzystania z haftu są niskie koszty przygotowalni oraz niski koszt materiałów. Oznacza to możliwość zrealizowania wyrafinowanego projektu przy racjonalnych kosztach. Niskie koszty haftu pozwalają na dostępność tej metody ozdabiania odzieży jednakowo dla małych firm (niewielkich seriach odzieży) jaki i dużych organizacji o dużym zatrudnieniu. Haft jest bardzo skomplikowanym procesem, dlatego też ceny mogą się znacznie różnić w zależności od projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać koszty na atrakcyjnym poziomie.

Ceny uzależnione są od tych kilku czynników:

 • Ilość sztuk zamówienia
 • Poziom trudności projektu. Ilość ściegów w projekcie haftu
 • Rozmiar i kształt haftu

Metoda zdobienia haftem jest możliwa przy zamówieniu min 6 sztuk odzieży. Staje się jednak nieekonomiczna przy bardzo dużej powierzchni haftu.
Koszt przygotowalni jest naliczany tylko raz, z chwilą przygotowania programu haftującego. Ewentualne wznowienie tego samego wzoru nie będzie nim obciążane.

PROSIMY O ZWRÓCENIE UWAGI:

 • niejednokrotnie jest bardzo trudno uzyskać dokładne odwzorowanie w hafcie logotypów i grafik, szczególnie jeśli są złożone i mają wiele tonów i cieniowania,
 • minimalna wysokość liter w hafcie to 5 mm,

dlatego musimy zobaczyć logo lub projekt graficzny, aby potwierdzić, czy można go wykonać i zagwarantować najwyższą jakość wykończenia przy racjonalnej wycenie projektu. Niektóre projekty mogą wymagać niewielkiej modyfikacji, zanim będą mogły być haftowane. Na przykład mały tekst poniżej 4-5 mm może wymagać powiększenia, a projekty z bardzo drobnymi detalami mogą wymagać uproszczenia, aby osiągnąć najlepsze wykończenie.

HAFT – jak to jest robione?
Najpierw projekt jest tworzony w specjalnym formacie cyfrowym o nazwie pliku DST. Digitizer musi odtworzyć projekt graficzny za pomocą ściegów. Ponieważ hafty są w pewnym sensie trójwymiarowe, do niektórych projektów graficznych można dodać ekscytujące efekty, aby "podnieść" normalnie płaską grafikę. Następnie używamy tego pliku i arkusza roboczego, aby precyzyjnie zaprogramować maszyny, aby wyhaftować logo lub projekt graficzny zapewniając doskonałe wykończenie. Po wysłaniu tego pliku do maszyny, odzież jest mocowana na miejscu przy użyciu specjalnego wspornika, który mocuje wyszywaną powierzchnię odzieży w pozycji unieruchomionej. Odpowiednie kolorystycznie nici są zakładane do maszyny i cały proces uruchamiamy. Po zakończeniu haftowania odzież przechodzi szczegółową kontrole jakości, usuwa się nadmiar materiału i nici. Odzież jest następnie składana
i pakowana. Haft jest tak zaprojektowany, że zawsze efektem jest wykończenie wysokiej jakości.

WYMAGANIA TECHNICZNE PLIKÓW GRAFICZNYCH – INFORMACJE TECHNICZNE

Pliki wektorowe .ai, .eps, lub .pdf. ewentualnie bitmapa w wysokiej rozdzielczości.
Max szerokość haftu – 30 cm
Określenie kolorów w skali PANTONE. Prosimy jednak pamiętać, że dobieramy nici maksymalnie zbliżone do podanego koloru, nie zawsze jednak identyczne.
Minimalne zamówienie jednego wzoru – 2 sztuki.

Jeśli grafika nie zostanie dostarczona według ww parametrów, nie możemy zagwarantować najwyższej jakości wykonania. Oferujemy pomoc w zakresie profesjonalnego projektowania graficznego za dodatkową opłatą. W przypadku konieczności korekty plików graficznych może być doliczona dodatkowa opłata.

Przykładowe realizacje

Ostatnio oglądane