Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Bluza pszczelarska BEE-JAC21 BE

Adamek

3 dni

170,97 zł

(139,00 zł netto)

Bluza pszczelarska rozpinana BEE-JAC22 BE

Adamek

3 dni

189,42 zł

(154,00 zł netto)

Kapelusz pszczelarski BEE-HAT61 BE

Adamek

3 dni

44,59 zł

(36,25 zł netto)

Kapelusz pszczelarski BEE-HAT65 BE

Adamek

3 dni

46,13 zł

(37,50 zł netto)

Kombinezon pszczelarski BEE-COV31 BE

Adamek

3 dni

303,81 zł

(247,00 zł netto)


Odzież pszczelarska - solidne i trwałe wyposażenie każdego dobrego pszczelarza

Wygodna i solidna odzież pszczelarska to nieodłączny element wyposażenia każdego pszczelarza. Odpowiedni strój ochronny pszczelarza gwarantuje mu nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort pracy. Dzięki temu zapewnia on sobie odpowiednie warunki pracy w pasiece przez wiele godzin. W naszym sklepie online znajdą Państwo bogaty wybór bluz, kapeluszy czy kombinezonów pszczelarskich. Już teraz proszę sprawdzić naszą szeroką ofertę tych produktów i przekonać się samodzielnie, jak wygodne są nasze ubrania pszczelarskie. Odzież pszczelarska to specjalistyczny strój, który pozwala pszczelarzowi regularnie wykonywać bezpieczną pracę z pszczołami bez dużego ryzyka ukąszeń. Wykonuje się ją z gęsto tkanych materiałów. Strój pszczelarza jest przewiewny i sprawdza się w każdych warunkach, ponieważ jest wyposażony w specjalne siatki. Szczególnie polecamy Państwa uwadze Adamek odzież pszczelarską. Ten producent bardzo dba o wysoką jakość swoich produktów, które są bardzo trwałe oraz wygodne. Natomiast ceny naszych ubrań pszczelarskich tej marki są stosunkowo niskie.

Strój ochronny pszczelarza - niezbędny do wygodnej i efektywnej pracy w pasiece

Wiele naszych ubrań wykonano z wysokiej jakości bawełny. Niektóre z nich są produktami zrobionymi z niej w stu procentach. Dlatego ich jakość jest naprawdę wysoka, a to sprawi, że posłużą Państwu przez długi czas w niezmienionym stanie. Każdy nasz strój pszczelarza posiada odpowiedni kolor, który jest doskonale widoczny dla pszczół. Warto wybierać białe, czarne, żółte lub niebieskie ubrania pszczelarskie, ponieważ znacznie zmniejsza to ryzyko agresywnego zachowania pszczół wobec każdego pszczelarza.

Czy już Państwo zdecydowali, która z dostępnej w naszym sklepie odzieży pszczelarskiej jest Państwu na ten moment najbardziej potrzebna? Serdecznie polecamy Państwu nasz kombinezon, dzięki któremu można uzyskać pełną ochronę swojego ciała przed ukąszeniami. Warto wybrać go już teraz! Życzymy Państwu wyłącznie udanych zakupów w naszym sklepie. 

Zobacz również:

Bluzy pszczelarskie | Kapelusze pszczelarskie | Kombinezony pszczelarskie

Ostatnio oglądane