Filtry

77654 Kurtka przeciwdeszczowa Flexi-Stretch

Strauss

14 dni

180,81 zł

(147,00 zł netto)

77657 Kurtka przeciwdeszczowa Flexi-Stretch

Strauss

14 dni

186,96 zł

(152,00 zł netto)

Długi Płaszcz przeciwdeszczowy Vwjk67L Beta

Beta

3 dni

122,39 zł

(99,50 zł netto)

Poncho Pvc 03110011 Cerva  20738

Cerva

7 dni

26,45 zł

(21,50 zł netto)


Płaszcze przeciwdeszczowe – rodzaje i modele

Klienci zainteresowani naszym produktami znajdą w naszym asortymencie płaszcze przeciwdeszczowe różnego rodzaju. Oferujemy:

  • płaszcze przeciwdeszczowe robocze;
  • płaszcze foliowe przeciwdeszczowe;
  • gumowe płaszcze przeciwdeszczowe;
  • płaszcze z suwakiem;
  • modele z suwakiem i guzikami;
  • egzemplarze z kieszeniami;
  • płaszcze z elementami odblaskowymi;
  • poncza przeciwdeszczowe;
  • modele wodoodporne i wodoszczelne.

Wybór jest tak różnorodny, bo chcemy zapewnić naszym klientom wybór płaszczy dostosowanych do okoliczności, w których będą używane. Oferujemy także kurtki przeciwdeszczowe w różnych kolorach (między innymi żółte, pomarańczowe, czarne). Kurtki z naszej oferty wykonywane są z bardzo odpornych i niezwykle rozciągliwych materiałów. Dzięki temu sprawdzają się w deszczową pogodę, chroniąc przed wilgocią, równocześnie zapewniając trwałość.

Wielokrotnie może zdarzyć się tak, że twardy, ostry przedmiot wystający niefortunnie w danym miejscu, może rozpruć materiał kurtki i doprowadzić do zamoknięcia odzieży pod kurtką. Nie w tym przypadku! Flexi Strech jest bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne materiałem. Kurtki wykonywane są z poliestru oraz pokrywane powłoką poliuretanową.

Płaszcze przeciwdeszczowe znajdujące się w naszej ofercie wykonywane są głównie z poliestru i domieszek innych materiałów syntetycznych. Tworzone są między innymi z włókien z PCW, gumy, a także poliuretanu.

Płaszcze przeciwdeszczowe – cechy i parametry

Dobry płaszcz przeciwdeszczowy roboczy z naszej oferty jest odpowiedni do pracy w wymagających warunkach. Mocne opady deszczu nie przemokną struktury włókien takiego płaszcza, a każdy z modeli w naszym asortymencie ma także dodatkowe cechy ułatwiające jego używanie.

Żółty płaszcz przeciwdeszczowy dobrze wyróżnia się na tle innych przedmiotów. Dodatkowe odblaskowe elementy płaszczy pomarańczowych zapewniają widoczność pracownika/przechodnia z odległości kilkuset metrów. Ściągacze w nadgarstkach, wentylacja na plecach i pod pachami, płaszcze długie, krótsze kurtki, kaptury – te wszystkie cechy ułatwiają pracę w płaszczach, podnosząc komfort noszenia modelu. Wystarczy dobrać dostosowany do potrzeb i okoliczności płaszcz, by przekonać się o jego uniwersalności i efektywności. Powtarzamy: płaszcze z naszej oferty mają zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w domu, w warsztacie, czy podczas prac na zewnątrz w deszczu.

Wierzymy, że każdy płaszcz przeciwdeszczowy z naszej oferty spełni wymagania naszych klientów, zapewniając im ochronę przed wilgocią, a w przypadku modeli wiatroszczelnych, także przed wiatrem.

Ostatnio oglądane