Filtry

77654 Kurtka przeciwdeszczowa Flexi-Stretch

Strauss

14 dni

180,81 zł

(147,00 zł netto)

77657 Kurtka przeciwdeszczowa Flexi-Stretch

Strauss

14 dni

186,96 zł

(152,00 zł netto)

Długi Płaszcz przeciwdeszczowy Vwjk67L Beta

Beta

3 dni

147,60 zł

(120,00 zł netto)

Płaszcz ochronny przeciwdeszczowy Ppdpu

R.E.I.S.

3 dni

118,08 zł

(96,00 zł netto)

Płaszcz Poliuretan PPR-PU Art. Mas

Art.Mas

Chwilowy brak towaru

98,40 zł

(80,00 zł netto)

Płaszcz PPD PVC Art. Mas

Art.Mas

14 dni

24,60 zł

(20,00 zł netto)

Płaszcz PPN Nylon Art. Mas

Art.Mas

14 dni

32,60 zł

(26,50 zł netto)

Poncho Pvc 03110011 Cerva  20738

Cerva

7 dni

18,45 zł

(15,00 zł netto)


Płaszcze przeciwdeszczowe – rodzaje i modele

Klienci zainteresowani naszym produktami znajdą w naszym asortymencie płaszcze przeciwdeszczowe różnego rodzaju. Oferujemy:

  • płaszcze przeciwdeszczowe robocze;
  • płaszcze foliowe przeciwdeszczowe;
  • gumowe płaszcze przeciwdeszczowe;
  • płaszcze z suwakiem;
  • modele z suwakiem i guzikami;
  • egzemplarze z kieszeniami;
  • płaszcze z elementami odblaskowymi;
  • poncza przeciwdeszczowe;
  • modele wodoodporne i wodoszczelne.

Wybór jest tak różnorodny, bo chcemy zapewnić naszym klientom wybór płaszczy dostosowanych do okoliczności, w których będą używane. Oferujemy także kurtki przeciwdeszczowe w różnych kolorach (między innymi żółte, pomarańczowe, czarne). Kurtki z naszej oferty wykonywane są z bardzo odpornych i niezwykle rozciągliwych materiałów. Dzięki temu sprawdzają się w deszczową pogodę, chroniąc przed wilgocią, równocześnie zapewniając trwałość.

Wielokrotnie może zdarzyć się tak, że twardy, ostry przedmiot wystający niefortunnie w danym miejscu, może rozpruć materiał kurtki i doprowadzić do zamoknięcia odzieży pod kurtką. Nie w tym przypadku! Flexi Strech jest bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne materiałem. Kurtki wykonywane są z poliestru oraz pokrywane powłoką poliuretanową.

Płaszcze przeciwdeszczowe znajdujące się w naszej ofercie wykonywane są głównie z poliestru i domieszek innych materiałów syntetycznych. Tworzone są między innymi z włókien z PCW, gumy, a także poliuretanu.

Płaszcze przeciwdeszczowe – cechy i parametry

Dobry płaszcz przeciwdeszczowy roboczy z naszej oferty jest odpowiedni do pracy w wymagających warunkach. Mocne opady deszczu nie przemokną struktury włókien takiego płaszcza, a każdy z modeli w naszym asortymencie ma także dodatkowe cechy ułatwiające jego używanie.

Żółty płaszcz przeciwdeszczowy dobrze wyróżnia się na tle innych przedmiotów. Dodatkowe odblaskowe elementy płaszczy pomarańczowych zapewniają widoczność pracownika/przechodnia z odległości kilkuset metrów. Ściągacze w nadgarstkach, wentylacja na plecach i pod pachami, płaszcze długie, krótsze kurtki, kaptury – te wszystkie cechy ułatwiają pracę w płaszczach, podnosząc komfort noszenia modelu. Wystarczy dobrać dostosowany do potrzeb i okoliczności płaszcz, by przekonać się o jego uniwersalności i efektywności. Powtarzamy: płaszcze z naszej oferty mają zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w domu, w warsztacie, czy podczas prac na zewnątrz w deszczu.

Wierzymy, że każdy płaszcz przeciwdeszczowy z naszej oferty spełni wymagania naszych klientów, zapewniając im ochronę przed wilgocią, a w przypadku modeli wiatroszczelnych, także przed wiatrem.

Ostatnio oglądane