Rękawice MECHANIX

Jednym z uznanych producentów akcesoriów i odzieży ochronnej, którego produkty znajdziesz w sklepie BHP-Gabi jest marka MECHANIX. Rękawice tej firmy są chętnie używane przez pracowników w różnych branżach, na przykład mechaników, budowlańców i rolników, ale również przez motocyklistów, strzelców i pracowników służb mundurowych. Produkty MECHANIX stosowane są przez zawodowych żołnierzy oraz funkcjonariuszy służb specjalnych. Szeroki wybór modeli sprawi, że z pewnością znajdziesz rękawice odpowiednie do Twoich potrzeb oraz spełniające Twoje oczekiwania. 

Dlaczego warto zdecydować się na rękawiczki Mechanix?

MECHANIX WEAR to firma znana z wysokiej jakości. Rękawice tej marki wykonane są z trwałych materiałów odpornych na zużycie, które nie ulegają uszkodzeniu nawet przy intensywnym użytkowaniu. Aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość, zastosowane są tkaniny syntetyczne, naturalna skóra lub mieszanki materiałów o właściwych parametrach.

Dodatkowe wzmocnienia w strategicznych obszarach sprawiają, że Twoje ręce są skutecznie chronione przed zranieniem. Design jest nie tylko nowoczesny i estetyczny, ale również zapewnia maksymalną funkcjonalność. Ergonomiczny kształt zapewnia swobodę ruchów i wygodę podczas noszenia rękawic. Nowoczesne rozwiązania, takie jak panele umożliwiające obsługę ekranów dotykowych gwarantują najwyższy poziom komfortu podczas użytkowania. 

Jaki model rękawic będzie najlepszy dla Ciebie?

Najważniejszą kwestią jest rozważenie, do jakich zadań będziesz wykorzystywał rękawic. Jeśli mają być elementem odzieży ochronnej podczas pracy zawodowej, na przykład w zakładzie przemysłowym, koniecznie wybierz modele, które mają odpowiednie certyfikaty i spełniają standardy bezpieczeństwa. Jeśli wykonujesz precyzyjne czynności, powinieneś stosować rękawice umożliwiające pełen zakres ruchów dłoni. W przypadku zwiększonego ryzyka mechanicznych uszkodzeń warto rozważyć wersję z dodatkowymi wzmocnieniami.

Bardzo istotne jest również prawidłowe dopasowanie rozmiaru. Rękawice nie mogą być zbyt duże, ponieważ mogłoby to spowodować zsuwanie się ich z dłoni, co jest nie tylko niewygodne, ale również w pewnych sytuacjach może spowodować wypadek. Jeśli zależy Ci na tym, aby rękawice nie spadały z rąk, zdecyduj się na modele zapinane na rzepy lub zatrzaski, które będą lepiej przylegały na wysokości nadgarstków. Taka regulacja sprawdzi się także w przypadku noszenia grubszej odzieży, na przykład kurtki.

Rękawice Mechanix — sprawdzą się nie tylko do pracy!

Jeśli jesteś zawodowym żołnierzem, fanem lub miłośnikiem outdoorowych aktywności, z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie produkty w ofercie marki Mechanix. Rękawice taktyczne sprawdzą się do działań polowych w różnych warunkach pogodowych. Nie tylko zapewnią Ci komfort cieplny, ale przede wszystkim zabezpieczą przed urazami mechanicznymi czy otarciami podczas poruszania się w trudnym terenie. Szeroka oferta sprawi, że z łatwością znajdziesz model o odpowiadających Ci funkcjach oraz w pasującym rozmiarze. 

BCG-08 rękawice Mechanix Box Cutter

Mechanix Wear

7 dni

139,00 zł

(113,01 zł netto)

Eth-Cwg rękawice Ethel Garden Utility Cocoa

Mechanix Wear

Chwilowy brak towaru

71,00 zł

(57,72 zł netto)

Eth-Glth rękawice Ethel Garden Leather Utility

Mechanix Wear

Chwilowy brak towaru

112,00 zł

(91,06 zł netto)

Eth-Jbl rękawice Ethel Garden Utility Jubilee

Mechanix Wear

Produkt archiwalny

82,41 zł

(67,00 zł netto)

Eth-Lp75 rękawice Ethel Garden Leopard

Mechanix Wear

Produkt archiwalny

82,41 zł

(67,00 zł netto)

Eth-Plm rękawice Thel Garden Utility Plum

Mechanix Wear

Produkt archiwalny

71,35 zł

(58,01 zł netto)

Eth-Rse rękawice Ethel Garden Rose

Mechanix Wear

Produkt archiwalny

124,23 zł

(101,00 zł netto)

Eth-Saf rękawice Ethel Garden Utility Saffron

Mechanix Wear

Chwilowy brak towaru

71,00 zł

(57,72 zł netto)

Eth-Vasp rękawice Ethel V

Mechanix Wear

Produkt archiwalny

82,41 zł

(67,00 zł netto)

Lfr-75 rękawice ochronne M-Pact

Mechanix Wear

7 dni

168,01 zł

(136,59 zł netto)

Mff-77 rękawice Mechanix Fastfit Woodland Camo

Mechanix Wear

Produkt archiwalny

77,49 zł

(63,00 zł netto)

Mg-08 rękawice Mechanix The Original Grey

Mechanix Wear

7 dni

82,41 zł

117,99 zł (67,00 zł netto)

Najniższa cena z 30 dni: 79,95 zł
Mg-78 rękawice Mechanix The Original Multicam

Mechanix Wear

Produkt archiwalny

110,70 zł

(90,00 zł netto)


Ostatnio oglądane