Filtry

 rękawice nitrylowe długie Interface Plus Ardon

Ardon

Chwilowy brak towaru

14,08 zł

(11,45 zł netto)

 rękawice ochronne Indy Ardon 20146

Ardon

14 dni

23,59 zł

(19,18 zł netto)

 rękawice ochronne Top Up Ardon 20133

Ardon

14 dni

18,60 zł

(15,12 zł netto)

 rękawice ochronne Versatouch 92-200 Ansell

Ansell Edmont

Chwilowy brak towaru

66,42 zł

(54,00 zł netto)


Rękawice robocze

Posiadamy szeroki wybór rękawic roboczych czołowych producentów. Cerva, Delta Plus, Gabi, Granberg, H5Pro, Industrial Starter to tylko niektóre firmy, których produkty znajdziecie Państwo na tej stronie. Rękawice robocze posiadają odmienne właściwości, zależne od ich przeznaczenia. Różne są także materiały, z jakich zostały wykonane oraz rozmiary. Jeśli obiektem Państwa poszukiwań są rękawice robocze to z pewnością znajdą Państwo tutaj odpowiedni model.

Rękawice robocze a bezpieczeństwo:

Kto powinien nosić rękawice robocze? Nie tylko ci, którzy pracują w niebezpiecznych warunkach wymagających dodatkowej ochrony dłoni. Takie produkty mogą być używane w wielu pracach, jakie na co dzień wykonujemy w domu. Wliczają się w to prace remontowe czy w ogródku. Jednak są czynności jakie nie obejdą się bez takich rękawic. Są to między innymi:

  • pod ziemią;
  • w miejscach, gdzie istnieje niebezpieczeństwo uszkodzenia głowy;
  • w miejscach, w których odbywa się wyładunek lub załadunek towarów za pomocą dźwigów.

Dlatego rękawice robocze muszą być dostosowane do pracy, jaką wykonujemy. Tylko wtedy otrzymamy pełną ochronę a produkty te spełniać będą swoje funkcje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą rękawic ochronnych.

Zalety rękawic roboczych

Rękawice, które można zakupić w naszym sklepie odpowiadają wielu zróżnicowanym potrzebom. Dla osób, które w wyniku stałej eksploatacji często wykorzystują kolejne pary rękawic roboczych, polecamy rękawice poliestrowe, których wytrzymałość jest niższa, ale do ich zakupu zachęca bardzo atrakcyjna cena. Rękawice ochronne w centrum BHP Gabi dostępne są w popularnych rozmiarach. Nasi Klienci w ofercie znajdą rękawice ochronne nylonowe, tekstylne, skórzane, nitrylowe, z lycry czy spandexu. Nasze rękawice noszą pracownicy budowlani, monterzy, pilarze, górnicy, pracownicy linii produkcyjnych oraz osoby parające się wieloma innymi zawodami. Do kompletu w pracy polecamy także fartuchy ochronne.Rękawice robocze oraz ochronne w BHP Gabi to wysoka jakość wykonania oraz sposób na zwiększenie swojej efektywności.

Ostatnio oglądane