Filtry

 Rękawica RbR (12 par) Art-Mas

Art.Mas

14 dni

64,58 zł

(52,50 zł netto)

 rękawice ochronne Indy Ardon (12 par)

Ardon

14 dni

295,20 zł

(240,00 zł netto)

 rękawice ochronne Top Up Ardon (12 par)

Ardon

14 dni

177,12 zł

(144,00 zł netto)

 rękawice ochronne Versatouch 92-200 Ansell

Ansell Edmont

Produkt archiwalny

66,42 zł

(54,00 zł netto)

 rękawice spawalnicze Crane 01020008 Cerva

Cerva

Chwilowy brak towaru

15,99 zł

(13,00 zł netto)


Rękawice robocze

Posiadamy szeroki wybór rękawic roboczych czołowych producentów. Cerva, Delta Plus, Gabi, Granberg, H5Pro, Industrial Starter to tylko niektóre firmy, których produkty znajdziecie Państwo na tej stronie. Rękawice robocze posiadają odmienne właściwości, zależne od ich przeznaczenia. Różne są także materiały, z jakich zostały wykonane oraz rozmiary. Jeśli obiektem Państwa poszukiwań są rękawice robocze to z pewnością znajdą Państwo tutaj odpowiedni model.

W naszym sklepie oferujemy rękawice robocze do pracy w różnych warunkach i branżach. Na przykład, rękawice antyprzepięciowe do pracy z ostrzem, rękawice ochronne robocze spawalnicze, montażowe, polarowe, jednorazowe foliowe, sportowe, ogrodowe i wiele innych. 

Każdy model rękawic roboczych dostępny w naszej ofercie został starannie wyselekcjonowany i przetestowany przez specjalistów, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bezpieczeństwo i wygoda pracy to nasz priorytet, dlatego oferujemy tylko produkty najwyższej jakości.

Rękawice robocze a bezpieczeństwo:

Kto powinien nosić rękawice robocze? Nie tylko ci, którzy pracują w niebezpiecznych warunkach wymagających dodatkowej ochrony dłoni. Takie produkty mogą być używane w wielu pracach, jakie na co dzień wykonujemy w domu. Wliczają się w to prace remontowe czy w ogródku. Z otrzymamy pełną ochronę, a produkty te spełniać będą swoje funkcje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą rękawic ochronnych.

Rękawice robocze to nie tylko element ochrony, ale także komfortu podczas wykonywania różnych czynności. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu i właściwemu materiałowi rękawice zapewniają wygodę i ułatwiają pracę. Warto zwrócić uwagę, że nie tylko rękawice chronią nasze dłonie, ale także dbają o higienę. Noszenie rękawic w pracy pozwala na minimalizowanie kontaktu z bakteriami i innymi zanieczyszczeniami, co przekłada się na lepsze samopoczucie oraz zdrowie. W naszej ofercie znajdą Państwo rękawice robocze, które spełnią wszystkie wymagania i zapewnią maksymalne bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy.

Zalety rękawic roboczych

Rękawice, które można zakupić w naszym sklepie odpowiadają wielu zróżnicowanym potrzebom. Dla osób, które w wyniku stałej eksploatacji często wykorzystują kolejne pary rękawic roboczych, polecamy rękawice poliestrowe, których wytrzymałość jest niższa, ale do ich zakupu zachęca bardzo atrakcyjna cena. Rękawice ochronne w centrum BHP Gabi dostępne są w popularnych rozmiarach. Nasi Klienci w ofercie znajdą rękawice ochronne nylonowe, tekstylne, skórzane, nitrylowe, ze skóry licowej, rękawice PCV, powlekane pianką, z dżerseju, nitrylowe, z lycry czy spandexu.

Rękawice robocze profesjonalne – w jakich zawodach są niezbędne?

Mocne rękawice robocze to element wyposażenia ochronnego, który jest niezbędny w wielu branżach i zawodach. Są one bardzo ważne, ponieważ chronią dłonie przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi, termicznymi czy biologicznymi. Warto zaznaczyć, że odpowiednie rękawice robocze powinny być dostosowane do specyfiki wykonywanej pracy. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów zawodów, w których są niezbędne:

Pracownik magazynu i logistyki – rękawice ochronne pomogą chronić dłonie podczas załadunku i wyładunku towarów, a także podczas pakowania i sortowania przesyłek.

Elektryk – rękawice ochronne chronią dłonie przed porażeniem prądem i innymi niebezpiecznymi czynnikami występującymi podczas wykonywania prac związanych z elektryką.

Pracownik budowlany – rękawice robocze są niezbędne w tym zawodzie, ponieważ chronią dłonie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed niebezpiecznymi substancjami, jakie można spotkać na budowie.

Mechanik samochodowy – rękawice ochronne pomagają chronić dłonie przed brudem, olejem i innymi substancjami, z którymi styka się mechanik podczas wykonywania swojej pracy.

Rolnik – rękawice zabezpieczają dłonie przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak nawozy, pestycydy czy szkodliwe dla skóry związki chemiczne, z jakimi rolnik ma do czynienia na co dzień.

Nasze rękawice również noszą pracownicy budowlani, monterzy, pilarze, górnicy, pracownicy linii produkcyjnych oraz osoby parające się wieloma innymi zawodami. Do kompletu w pracy polecamy także fartuchy ochronne. Rękawice robocze oraz ochronne w BHP Gabi to wysoka jakość wykonania oraz sposób na zwiększenie swojej efektywności.

Ostatnio oglądane