Okulary Bolle dostępne w naszym sklepie

BOLLE to marka, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju okularów ochronnych oraz sportowych. Dzięki produktom tej firmy dostępnych w sklepie BHP-Gabi zapewnisz bezpieczeństwo swoim oczom w różnych sytuacjach, również w warunkach, w których ryzyko uszkodzenia wzroku jest bardzo wysokie. Szeroki wybór modeli sprawi, że znajdziesz u nas okulary ochronne Bolle, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

Okulary BOLLE SAFETY — co je wyróżnia?

Rewelacyjna jakość, wykorzystanie materiałów zapewniających wyjątkową trwałość i skuteczna ochrona to cechy, które charakteryzują wyroby marki BOLLE. Okulary spełniają wymagane normy BHP i mogą być stosowane w miejscach, gdzie występuje prawdopodobieństwo uszkodzenia oczu drobinami, pyłami, niebezpiecznymi substancjami i chemikaliami. Sprawdzą się doskonale do pracy w przemyśle czy budownictwie. 

Nowoczesna stylistyka sprawia, że dobrze wyglądają na twarzy. Wykorzystanie rozwiązań popularnych w okularach sportowych zapewni funkcjonalność i wygodę użytkowania nawet podczas czynności, które wiążą się z dużą ilością ruchu. Zastosowanie specjalnych technologii pozwoli na idealne dopasowanie do kształtu twarzy i stabilną pozycję. Dodatkowe powłoki obecne na soczewkach zapobiegają zarysowaniom i parowaniu, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Zalety te powodują, że okulary BOLLE to doskonały produkt dla osób pracujących na różnych stanowiskach!

Dla kogo sprawdzą się gogle BOLLE?

Gogle będą praktycznym rozwiązaniem dla osób, których obowiązki zawodowe wiążą się z wykonywaniem zadań w pochylonej pozycji. Specjalne elastyczne paski sprawiają, że stabilnie trzymają się one na głowie, zabezpieczając całą okolicę oczu. Konstrukcja zapewnia nieograniczone pole widzenia. Co więcej, jeśli nosisz okulary korekcyjne, możesz z powodzeniem założyć je pod ochronne gogle. Dla osób, które cenią sobie wielofunkcyjność, ciekawym wyborem będą modele okularów, w których nausznice można odpiąć i zastosować zamiast nich elastyczny pasek, który jest rozwiązaniem charakterystycznym dla gogli. 


Ostatnio oglądane