Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

6258/3 Półbuty bezpieczne Run-R 100 Low Heckel

Heckel

Produkt archiwalny

476,01 zł

(387,00 zł netto)

6259/3 Półbuty bezpieczne Run-R 200 Heckel

Heckel

Produkt archiwalny

476,01 zł

(387,00 zł netto)

6707/3 Półbuty bezpieczne Run-R Planet Heckel

Heckel

4-5 tygodni

365,93 zł

(297,50 zł netto)

Półbuty bezpieczne Run-R 210 Heckel

Heckel

Produkt archiwalny

476,01 zł

(387,00 zł netto)

Trampki Reis Btramper

R.E.I.S.

3 dni

30,75 zł

(25,00 zł netto)


Trampki robocze - dlaczego są takie ważne?

Trampki robocze dostępne w sklepie BHP-Gabi gwarantują bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i przeszły niezbędne testy jakości. 

Nie da się ukryć, że istnieje duże grono pracowników, którzy lekceważą rolę trampków bhp, mimo że w ich miejscu pracy nietrudno o wypadek. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, przed czym skuteczne są nasze produkty.

Przed czym chronią trampki robocze z BHP-Gabi?

Niebezpieczeństwa wynikające z toku pracy, pochodzą z różnych źródeł. Nasze trampki robocze chronią pracowników przed upadkiem ciężkiego przedmiotu na nogę, a także ograniczają wbicie ostrego przedmiotu w stopy.

Obuwie z Gabi-BHP chroni przed chemikaliami, takimi jak: kwasy i zasady, roztwory obojętnych substancji, tłuszcze, oleje, smary i rozpuszczalniki.

Trampki robocze to idealne rozwiązanie na upalne dni. Modele dostępne w BHP Gabi wyróżniają się ergonomiczną budową. Dzięki temu pracownicy fizyczni nie czują dyskomfortu podczas wykonywanej pracy. Świetnie sprawdzą się także na co dzień. Wykończenie materiałem oczkowanym 3D i mikrofibrą zapewnia szybkie schnięcie buta w razie zamoczenia. Trampki cechują się również tym, że przewodzą mniej ciepła i zimna niż tradycyjne podnoski stalowe.

Dostępne na rynku modele posiadają także wkładkę higieniczną, która gwarantuje odporność na ścieranie i wchłanianie wilgoci. Chroni stopę przed przepoceniem, pochłania nieprzyjemny zapach i jest antybakteryjna. Szybko schnie, poprawia amortyzację i wspiera stopy. Można ją prać w temperaturze 30°C.

Trampki do pracy z BHP-Gabi są antypoślizgowe, więc sprawdzą się w miejscu, gdzie występuje śliska powierzchnia. Poprawiają też przyczepność do podłoża dzięki żłobieniom pod palcami i piętą. 

Jakie wybrać trampki do pracy ze sklepu BHP-Gabi?

W tym przypadku wiele zależy od charakteru wykonywanej pracy. Nie ma takich butów, które chronią przed wszystkim. Warto wziąć pod uwagę wszelkie niebezpieczeństwa, które mogą spotkać pracownika podczas pracy fizycznej. Wyłącznie wtedy można dokonać odpowiedniego wyboru spośród trampek bhp zawartej w ofercie sklepu internetowego BHP-Gabi.pl. Każdy model jest dokładnie opisany, aby ułatwić proces zakupowy.

Szeroki wybór trampek BHP tylko w BHP-Gabi

Szeroka oferta na naszej stronie umożliwia wybranie butów roboczych męskich niemal w każdej dziedzinie. Posiadamy w sklepie obuwia o różnych kolorach, co sprawia, że każdy może wybrać buty o ulubionym kolorze. Dbaj o bezpieczeństwo i dołącz do grupy naszych zadowolonych klientów. 

Ostatnio oglądane