Filtry

Spodnie Carhartt Force Broxton Cargo Trousers 104200 Khaki

Carhartt

Chwilowy brak towaru

258,30 zł

(210,00 zł netto)

Spodnie Carhartt Full Swing Steel Multi Pocket Pant 103159

Carhartt

Chwilowy brak towaru

356,70 zł

(290,00 zł netto)

Spodnie Carhartt Rigby Cargo Trousers 103574 Shadow

Carhartt

Chwilowy brak towaru

258,30 zł

(210,00 zł netto)


Spodnie Carhartt

W naszym sklepie klienci znajdą odzież ochronną i roboczą, taką jak spodnie Carhartt. Odzież pochodząca od tego wytwórcy charakteryzuje się wysoką różnorodnością materiałów, z których jest produkowana. Wszystko po to, by maksymalnie zwiększyć wygodę noszenia spodni w różnych okolicznościach. W zależności od modelu Carhartt spodnie to odzież z takich tkanin/włókien jak:

- włókna naturalne (bawełna);

- włókna syntetyczne poliestrowe;

- włókna elastan;

- spandex.

Dwa ostatnie rodzaje włókien w szczególności wpływają na komfort noszenia odzieży od tego wytwórcy. Dzięki elastanowi i spandexowi spodnie robocze Carhartt rozciągają się, będąc jednocześnie dobrze dopasowanymi do dolnej części ciała pracownika.

Ponadto wiele modeli dostępnej w naszej ofercie szyte jest z poliestru wykonywanego w technologii ripstop. Technologia wspomaga tkaninę poliestrową, zapobiegając przed jej przerwaniem, zwłaszcza w wymagających warunkach. Stosunkowo dobrze chroni materiał spodni przed rozcięciem, przerwaniem, przecięciem czy rozpruciem o wystający, ostry bądź wyjątkowo szorstki przedmiot.

Jakie spodnie Carhartt sprzedajemy?

Carhartt spodnie robocze to różnorodność modeli także pod względem kroju, designu i długości tego rodzaju odzieży. Producent przygotował następujące modele (które pozostają w naszej ofercie!), a więc:

- spodenki krótkie/shorty;

- spodnie długie typu cargo;

- spodnie długie o wielu kieszeniach;

- spodnie długie typu slim fit.

Każdy z wyżej wymienionych rodzajów spodni wykaże swoją przydatność w określonych warunkach. Szorty czy też spodenki polecane są w pracy w warunkach wysokiej temperatury. Dolna część ciała nie będzie zakryta przez materiał spodni, dzięki czemu komfort cieplny pracownika i odpowiednia wentylacja zostaną zachowane. Spodnie z wieloma kieszeniami przydadzą się w pracy, w której wymagane jest używanie wielu narzędzi. Znajdzie się też w nich miejsce na osobiste przedmioty, takie jak na przykład telefon.

Zapraszamy do przeglądania oferty spodni Carhartt. Jesteśmy przekonani o ich jakości i wierzymy, że okażą się przydatne do wielu prac tak technicznych, jak fizycznych i wielu innych!

Ostatnio oglądane