Spodnie Carhartt

W naszym sklepie klienci znajdą odzież ochronną i roboczą, taką jak spodnie Carhartt. Odzież pochodząca od tego wytwórcy charakteryzuje się wysoką różnorodnością materiałów, z których jest produkowana. Wszystko po to, by maksymalnie zwiększyć wygodę noszenia spodni w różnych okolicznościach. W zależności od modelu Carhartt spodnie to odzież z takich tkanin/włókien jak:

- włókna naturalne (bawełna);

- włókna syntetyczne poliestrowe;

- włókna elastan;

- spandex.

Dwa ostatnie rodzaje włókien w szczególności wpływają na komfort noszenia odzieży od tego wytwórcy. Dzięki elastanowi i spandexowi spodnie robocze Carhartt rozciągają się, będąc jednocześnie dobrze dopasowanymi do dolnej części ciała pracownika.

Ponadto wiele modeli dostępnej w naszej ofercie szyte jest z poliestru wykonywanego w technologii ripstop. Technologia wspomaga tkaninę poliestrową, zapobiegając przed jej przerwaniem, zwłaszcza w wymagających warunkach. Stosunkowo dobrze chroni materiał spodni przed rozcięciem, przerwaniem, przecięciem czy rozpruciem o wystający, ostry bądź wyjątkowo szorstki przedmiot.

Jakie spodnie Carhartt sprzedajemy?

Carhartt spodnie robocze to różnorodność modeli także pod względem kroju, designu i długości tego rodzaju odzieży. Producent przygotował następujące modele (które pozostają w naszej ofercie!), a więc:

- spodenki krótkie/shorty;

- spodnie długie typu cargo;

- spodnie długie o wielu kieszeniach;

- spodnie długie typu slim fit.

Każdy z wyżej wymienionych rodzajów spodni wykaże swoją przydatność w określonych warunkach. Szorty czy też spodenki polecane są w pracy w warunkach wysokiej temperatury. Dolna część ciała nie będzie zakryta przez materiał spodni, dzięki czemu komfort cieplny pracownika i odpowiednia wentylacja zostaną zachowane. Spodnie z wieloma kieszeniami przydadzą się w pracy, w której wymagane jest używanie wielu narzędzi. Znajdzie się też w nich miejsce na osobiste przedmioty, takie jak na przykład telefon.

Zapraszamy do przeglądania oferty spodni Carhartt. Jesteśmy przekonani o ich jakości i wierzymy, że okażą się przydatne do wielu prac tak technicznych, jak fizycznych i wielu innych!

Ostatnio oglądane