Filtry

7611607 Nitrylowe rękawice zimowe Monza

Strauss

14 dni

33,21 zł

(27,00 zł netto)

7614208 Lateksowe rękawice zimowe Ice Grip

Strauss

14 dni

35,67 zł

(29,00 zł netto)

7645408 e.s. Rękawice zimowe Ice Extreme

Strauss

14 dni

178,35 zł

(145,00 zł netto)

7646109 e.s. Rękawice zimowe Cupid Ice

Strauss

14 dni

310,58 zł

(252,50 zł netto)

7647009 e.s. Rękawice zimowe Hybrid Ice

Strauss

14 dni

130,69 zł

(106,25 zł netto)

9319 rękawice Weather Flex Sense

Snickers

7 dni

658,05 zł

(535,00 zł netto)

9360 rękawica Protecwork Snickers  19465

Snickers

7 dni

257,07 zł

(209,00 zł netto)

9562 Rękawice Weather Flex Dry Snickers

Snickers

7 dni

158,67 zł

(129,00 zł netto)


Rękawice robocze zimowe - skuteczna i komfortowa ochrona rąk pracownika

Ochrona rąk w jesienno-zimowe dni jest możliwa dzięki ocieplanym rękawicom ochronnym. Zdarza się, że pracownicy podczas swojej pracy muszą przebywać także przez długi czas w chłodnych pomieszczeniach. W tego typu sytuacjach polecamy Państwu rękawice o właściwościach termoodpornych, za sprawą których dłonie będą zabezpieczone przed przemarznięciem. Szeroka oferta rękawic ochronnych ocieplanych BHP pozwoli dokonać wyboru adekwatnego do charakteru wykonywanej pracy. Koniecznie proszę sprawdzić ją już teraz!

Rękawice robocze zimowe od sklepu BHP Gabi

Rękawice robocze ocieplane są ważnymi środkami ochrony indywidualnej, które przeznaczono do zapewnienia bezpieczeństwa rąk pracownika podczas pracy w trudnych warunkach. W naszym sklepie BHP posiadamy ich bardzo duży wybór. Niektóre z tego typu produktów doskonale zabezpieczają ręce przed wodą czy wilgocią. Natomiast rękawice termoodporne są dedykowane działaniom w wysokich temperaturach oraz przy obecności ognia.  

W bogatej ofercie naszego sklepu BHP w tej kategorii można znaleźć także rękawice skórzane termoodporne (lub wzmacniane skórą), które szczególnie polecamy Państwa uwadze. Wykonano je z wysokiej jakości skóry koziej. Są ocieplane polarem, który zapewnia bardzo dobrą ochronę przed zimnem, nie krępując przy tym swobodnego ruchu rękami. To daje pełen komfort pracy i zręczność, której zazwyczaj jest w niej bardzo potrzebna.

Czy już wybrali Państwo z naszej oferty parę odpowiednich dla siebie rękawic? Proszę zdecydować się na rękawice robocze ocieplane zimowe albo inny rodzaj tych produktów już teraz. Serdecznie Państwa do tego zachęcamy i życzymy wyłącznie udanych zakupów.

Postaw na doskonałe rękawice robocze ocieplane

Zwróciliśmy już uwagę na to, że rękawiczki robocze ocieplane to jeden z tych elementów odzieży roboczej, którego zdecydowanie nie można pominąć. W końcu chyba nikt nie wyobraża sobie pracy w momencie, gdy ręce dosłownie — byłyby zdrętwiałe z zimna. Na szczęście korzystając z naszej oferty, można tego łatwo uniknąć. Znamy doskonale potrzeby współczesnego rynku, dlatego przygotowaliśmy wiele, różnych par zimowych rękawic w atrakcyjnych cenach. A wszystko po to, aby można było je swobodnie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się właśnie nasze rękawice robocze ocieplane nieprzemakalne powlekane. Z ich wykorzystaniem nie ma obaw o to, że ręce będą narażone na przemoknięcie od deszczu, śniegu, czy nawet jakiejś cieczy. Takie rękawiczki ocieplane dodatkowo bardzo dobrze dopasowują się do kształtu dłoni, gwarantując duży komfort podczas codziennego wykonywania obowiązków przy niskich temperaturach. Na naszych klientów czekają nie tylko różne wersje, ale i różne rozmiary. Od tych najmniejszych po całkiem spore, tak aby możliwe było łatwe dopasowanie odpowiednich wariantów dla siebie.

Ocieplane rękawice robocze idealne do prac na zewnątrz

Interesują Cię wysokiej jakości rękawice zimowe robocze? A może szukasz takich, które fantastycznie sprawdzą się wtedy, gdy na zewnątrz będzie naprawdę deszczowo? Bez względu na odpowiedź, na pewno znajdziesz u nas interesujące egzemplarze rękawiczek zimowych. Polecamy, aby szczególnie zwrócić uwagę na tzw. rękawice bezszwowe, które w ostatnim czasie, zyskały coraz większe grono zwolenników. Wynika to przede wszystkim z tego, że takie rękawiczki są bardzo wygodne, a jednocześnie gwarantują doskonały chwyt i na sucho i na mokro. Te cechy sprawiają, że takie rękawiczki ochronne znajdują bardzo szerokie zastosowanie na co dzień, doskonale sprawdzają się, chociażby wtedy, gdy są wykorzystywane przez kierowców. Warto zwrócić uwagę również na to, że praktycznie wszystkie dostępne u nas pary rękawic ocieplanych BHP, wykazują bardzo dużą odporność na przetarcia i zniszczenie. A to najlepszy dowód na to, że będą nie tylko dobrze, ale i długo służyć przy pracy w niskich temperaturach.

Zobacz również:

Rękawice antyprzecięciowe | Rękawice antywibracyjne | Rękawice dielektryczne | Rękawice High Tech | Rękawice spawalnicze

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane