Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Koc Termiczny Akocterm 160X200 Pk Mot

PK Mot

3 dni

8,00 zł

(6,50 zł netto)


Koc termiczny

Nasz koc ratunkowy zapobiega wychłodzeniu organizmu, a także chroni osobę poszkodowaną przed wilgocią, wiatrem czy promieniami słonecznymi w czasie upału. Prawidłowo kocem przykrywa się możliwie jak największą powierzchnię ciała człowieka. Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości koce termiczne ratunkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą. Nasz koc termiczny ratunkowy wykonano z polietylenowego metalizowanego materiału termicznego - folii nrc. Dzięki temu produkt doskonale realizuje swoje funkcje. Co ważne, spełnia on również wszelkie wymagania Dyrektywy Rady 93/42/EEC, które dotyczą wyrobów medycznych. Dlatego można z niego bezpiecznie korzystać w przypadkach zagrożenia zdrowia lub życia. W dodatku zajmuje on mało miejsca po złożeniu, dzięki temu można go wszędzie ze sobą zabrać. Jest także bardzo lekki, przez co wygodnie się go transportuje w miejsca wypadku. Warto, aby koc ratowniczy znajdował się w każdej apteczce pierwszej pomocy.

Koce termiczne ratunkowe - niezwykle ważny i niezbędny wyrób medyczny termoizolacyjny

Do czego służą koce ratunkowe? Zapewniają komfort termiczny. Najczęściej chronią poszkodowanego przed wyziębieniem organizmu w bardzo różnych sytuacjach. To praktyczny przedmiot, który często przydaje się podczas nieprzewidzianych okoliczności, jak np. udzielanie pierwszej pomocy. Jeżeli chce się go prawidłowo używać i ochronić siebie lub inną osobę przed wychłodzeniem/utratą ciepła, powinno się otulić ciało kocem srebrną stroną. 

Nasz wyrób medyczny zapewnia również ochronę przed przegrzaniem. Wówczas należy owinąć ciało stroną złotą. W tym momencie koc zaczyna odbijać promienie słoneczne. Wymiary folii termicznej to 160X200 centymetrów. Są to standardowe parametry, które najlepiej chronią przed wychłodzeniem lub przegrzaniem organizmu w trudnych sytuacjach życiowych.

Cena tego produktu w naszym sklepie jest niska. Natomiast jego wartości nie da się właściwie zmierzyć, ponieważ przy jego pomocy można uratować swoje zdrowie, a nawet życie lub ochronić nim inną osobę. Koce termoizolacyjne przydają się zazwyczaj w najmniej spodziewanych okolicznościach. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy do dokonania zakupu i wyposażenia swojej apteczki. 

Zobacz również:

Sprzęt PPOŻ | Wyposażenie apteczki

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane