Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry


Koc ratunkowy

Nasz koc ratunkowy zapobiega wychłodzeniu organizmu, a także chroni osobę poszkodowaną przed wilgocią, wiatrem czy promieniami słonecznymi w czasie upału. Prawidłowo kocem przykrywa się możliwie jak największą powierzchnię ciała człowieka. Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości koce termiczne ratunkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą. Nasz koc termiczny ratunkowy wykonano z polietylenowego metalizowanego materiału termicznego. Dzięki temu produkt doskonale realizuje swoje funkcje. Co ważne, spełnia on również wszelkie wymagania Dyrektywy Rady 93/42/EEC, które dotyczą wyrobów medycznych. Dlatego można z niego bezpiecznie korzystać w przypadkach zagrożenia zdrowia lub życia. W dodatku zajmuje on mało miejsca po złożeniu, dzięki temu można go wszędzie ze sobą zabrać. Jest także bardzo lekki, przez co wygodnie się go transportuje w miejsca wypadku.

Koce termiczne ratunkowe - niezwykle ważny i niezbędny wyrób medyczny

Do czego służą koce ratunkowe? Najczęściej chronią przed wyziębieniem organizmu w bardzo różnych sytuacjach. To praktyczny przedmiot, który często przydaje się podczas nieprzewidzianych okoliczności. Jeżeli chce się go prawidłowo używać i ochronić siebie lub inną osobę przed wychłodzeniem, powinno się okryć ciało kocem stroną srebrną. 

Nasz wyrób medyczny chroni także przed przegrzaniem danego organizmu. Wówczas należy okryć ciało stroną złotą. W tym momencie koc zaczyna odbijać promienie słoneczne. Wymiary naszego produktu to 160X200 centymetrów. Są to standardowe parametry, które najlepiej chronią przed wychłodzeniem lub przegrzaniem organizmu w trudnych sytuacjach życiowych.

Cena tego produktu w naszym sklepie jest niska. Natomiast jego wartości nie da się właściwie zmierzyć, ponieważ przy jego pomocy można uratować swoje zdrowie, a nawet życie lub ochronić nim inną osobę. Koce ratunkowe przydają się zazwyczaj w najmniej spodziewanych okolicznościach. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy do dokonania zakupu.

Zobacz również:

Sprzęt PPOŻ | Wyposażenie apteczki

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane