Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry


Pomożemy ci wyposażyć pracującego czworonoga w artykuły najwyższej jakości!

Oferowane przez nas artykuły dla psów, to niezawodne wyposażenie, które sprawdza się nawet w trudnych warunkach pogodowych i stanowi znaczącą pomoc w pracy zespołu, na który składa się człowiek i czworonożny towarzysz. Znajdziesz u nas rzeczy dla psa, które cechuje fantastyczna jakość, łatwa obsługa i przydatność — nasz dział zwierzęcy doceni każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z pracującym zwierzakiem.

Mamy w ofercie profesjonalne obroże dla psów!

Trwała i niezawodna obroża dla psa, która używana jest profesjonalnie, posiada kilka wyróżniających ją cech. Dla wzmożenia trwałości posiada ona wzmocnioną konstrukcję, często zawierającą metal i nowoczesne materiały hydrofobowe oraz mocne przeszycia, które nie pozostawiają miejsca na przypadek. Obowiązkowym elementem takiej obroży są także odblaski — niezbędne podczas pracy w terenie oraz przy słabym oświetleniu. Psy pracujące, w zależności od potrzeb noszą obroże lub szelki dla psów. Bywa, że pies na służbie nosi swoją uprząż od kilku do kilkunastu godzin — a to może powodować obtarcia. Aby temu zapobiec, producenci profesjonalnego osprzętu stosują w swoich produktach specjalne poduszeczki, które zapewniają psu komfort nawet w ciągu wielogodzinnego dyżuru.

U nas znajdziesz także odblaskowe i przyjemnie ciepłe płaszcze dla psów!

W zależności od konkretnych potrzeb możesz zakupić w naszym sklepie odzież dla psa. Oferujemy płaszcze z funkcją utrzymywania ciepła o wygodnym kroju, zapinane na solidne klamerki. Uszyte są z bardzo gęstej bawełny o utrudnionej przepuszczalności wody, dodatkowo zabezpieczone specjalną warstwą substancji hydrofobowej. Przeznaczone są do stosowania w niskich temperaturach, a także podczas opadów deszczu i śniegu. 

Bardzo często przydatne okazują się również odblaskowe kamizelki dla psów, które poprawiają widoczność czworonoga nawet ze znacznej odległości. 

Wszystkie oferowane przez nas wyroby w dziale zwierzęcym to akcesoria dla psów najwyższej jakości. Cechują się łatwością obsługi nawet w grubych rękawicach, zapewniają pełen komfort zwierzęciu i jeżeli odpowiednio o nie zadbasz, posłużą wam przez długie lata.

Ostatnio oglądane