Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Czarny Płaszcz Dla Psa Carhartt Chore Coat P000340

Carhartt

Chwilowy brak towaru

195,57 zł

(159,00 zł netto)

Obroża Carhartt Journeyman Collar P000344

Carhartt

Chwilowy brak towaru

71,34 zł

(58,00 zł netto)

Obroża Carhartt Tradesman Dgo Collar Hi-Viz P000343

Carhartt

Chwilowy brak towaru

89,79 zł

(73,00 zł netto)

Smycz Carhartt Journeyman Leash P000347

Carhartt

Chwilowy brak towaru

107,01 zł

(87,00 zł netto)

Smycz Carhartt Tradesman Dgo Leash Hi-Viz P000346

Carhartt

Chwilowy brak towaru

135,30 zł

(110,00 zł netto)


Pomożemy ci wyposażyć pracującego czworonoga w artykuły najwyższej jakości!

Oferowane przez nas artykuły dla psów, to niezawodne wyposażenie, które sprawdza się nawet w trudnych warunkach pogodowych i stanowi znaczącą pomoc w pracy zespołu, na który składa się człowiek i czworonożny towarzysz. Znajdziesz u nas rzeczy dla psa, które cechuje fantastyczna jakość, łatwa obsługa i przydatność — nasz dział zwierzęcy doceni każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z pracującym zwierzakiem.

Mamy w ofercie profesjonalne obroże dla psów!

Trwała i niezawodna obroża dla psa, która używana jest profesjonalnie, posiada kilka wyróżniających ją cech. Dla wzmożenia trwałości posiada ona wzmocnioną konstrukcję, często zawierającą metal i nowoczesne materiały hydrofobowe oraz mocne przeszycia, które nie pozostawiają miejsca na przypadek. Obowiązkowym elementem takiej obroży są także odblaski — niezbędne podczas pracy w terenie oraz przy słabym oświetleniu. Psy pracujące, w zależności od potrzeb noszą obroże lub szelki dla psów. Bywa, że pies na służbie nosi swoją uprząż od kilku do kilkunastu godzin — a to może powodować obtarcia. Aby temu zapobiec, producenci profesjonalnego osprzętu stosują w swoich produktach specjalne poduszeczki, które zapewniają psu komfort nawet w ciągu wielogodzinnego dyżuru.

U nas znajdziesz także odblaskowe i przyjemnie ciepłe płaszcze dla psów!

W zależności od konkretnych potrzeb możesz zakupić w naszym sklepie odzież dla psa. Oferujemy płaszcze z funkcją utrzymywania ciepła o wygodnym kroju, zapinane na solidne klamerki. Uszyte są z bardzo gęstej bawełny o utrudnionej przepuszczalności wody, dodatkowo zabezpieczone specjalną warstwą substancji hydrofobowej. Przeznaczone są do stosowania w niskich temperaturach, a także podczas opadów deszczu i śniegu. 

Bardzo często przydatne okazują się również odblaskowe kamizelki dla psów, które poprawiają widoczność czworonoga nawet ze znacznej odległości. 

Wszystkie oferowane przez nas wyroby w dziale zwierzęcym to akcesoria dla psów najwyższej jakości. Cechują się łatwością obsługi nawet w grubych rękawicach, zapewniają pełen komfort zwierzęciu i jeżeli odpowiednio o nie zadbasz, posłużą wam przez długie lata.

Ostatnio oglądane